Skocz do zawartości

Zakup motocykla u prywatnego importera...


Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem, czy ja piszę po chińsku... przecież z moich postów jasno wynika że to nie zależy od importera tylko od Ministerstwa Transportu... importer wysyła tylko zamówienie na kartę i tu jego rola się kończy... od Min. zależy jak szybko się uwinie... 26 lat a czytać nie potrafi... :icon_twisted:

 

pozdro, :P

hmm no to ciekawe czemu union moto załatwia kartę pojazdu w tydzień a bogusławski w 1 miesiąc. czytac potrafie lepiej niz ty i uważaj na słowa kolego.

 

ps.union moto nie daje karty pojazdu odrazu z motocyklem albo ja sam wyrabiasz w urzędzie komunikacji(tzn urząd wyrabia za ciebie 75zł) albo bierziesz kartę z union moto trzeba czekac od 4 dni do nawet 1,5tyg

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bouś" już od dzisiaj to wie... bo akurat art. 74 (a raczej jego interpretacja)... nie był mu do końca znany... a jeżeli chodzi o wydziały komunikacji to z innych forów i od samego bogusia oraz osób z PW... wiem że to nie tylko wymysł naszego urzędu...

Sam Bogusławski mi powiedział że Gdańsk rejestruje bez problemu a Gdynia nie... (czy odwrotnie bo nie pamiętam)...

 

Ogólnie jest z tym bajzel, więc opisałem co i jak...

 

Zresztą niech wypowiedzą się koledzy.... wypowiadajcie się o swoich przeżyciach w urzędach...

 

POZDRO :)

 

Gwoli informacji, w świdnicy nie rejestrują a we Wrocku podobno tak. Jednak Bogusławski i facet z Moto-Importera powiedzieli mi, że jak jest problem to oni zarejestrują pojazd i kupuje się pojazd zarejestrowany. Wówczas przy przerejestrowaniu problemów ponoć nie ma. a nie trzeba czekac na karte pojazdu miesiąc czy ile tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to ciekawe czemu union moto załatwia kartę pojazdu w tydzień a bogusławski w 1 miesiąc. czytac potrafie lepiej niz ty i uważaj na słowa kolego.

 

ps.union moto nie daje karty pojazdu odrazu z motocyklem albo ja sam wyrabiasz w urzędzie komunikacji(tzn urząd wyrabia za ciebie 75zł) albo bierziesz kartę z union moto trzeba czekac od 4 dni do nawet 1,5tyg

 

Pan Andrzej mówi dokładnie tak samo... sprawa może trwać tydzień ale może trwać też miesiąc... to zależy od ministerstwa... od tego jak mają dużo roboty... czy coś...

 

a wyrobienie karty w wydziale komunikacji zależy od tego jak dobrze naczelnik zna przepisy... jak się dobrze wczyta to nie wyrobi... a jak nie chce mu się czytać to wyrobi...

 

aha sorki za to "czytanie"

 

pozdro :)

 

Gwoli informacji, w świdnicy nie rejestrują a we Wrocku podobno tak. Jednak Bogusławski i facet z Moto-Importera powiedzieli mi, że jak jest problem to oni zarejestrują pojazd i kupuje się pojazd zarejestrowany. Wówczas przy przerejestrowaniu problemów ponoć nie ma. a nie trzeba czekac na karte pojazdu miesiąc czy ile tam.

 

tak to prawda... jaką formę wybierzesz to już zależy od Ciebie... Ja na ten przykład nie chciałem mieć w karcie pojazdu wpisanego pierwszego właściciela... i dlatego zdecydowałem się poczekać na kartę pojazdu... będę wpisany jako pierwszy i jak na razie jedyny właściciel...

 

pozdro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi moto union dał kartę bezpłatnie czekałem 1 tydzień, w urzędzie komunikacyjnym zarejestrowali by bez bo pytałem ale msusiałbym zapłacic 75zł, hmm pogoda zła śnieg pada a tak za 75zł to sie zaleje pełny bacze raz:D

 

spox nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...