Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Problem w temacie już jest zawarty. Szukam gogli dla siebie, a musze miec szkła korekcyjne. Szukam czegoś z możliwością montażu szkieł korekcyjnych:

a/ dodatkowo od wewnątrz

b/ albo w miejsce szkieł.

Ktoś z Was przerabiał już taki temat?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz oprawić szkła korekcyjne w goglach? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Takie szkła produkowane są z tego co pamiętam w średnicach 60/65/70 mm, trzaby zmierzyć gogle i pójść do optyka i z nim pogadać. Ustalić rozstaw źrenic i możliwość oprawy (najlepiej gogle mieć ze sobą). Można też jeździć w zestawie okulary+gogle, nieduże okulary mieszczą sie pod goglami - tylko trzeba wcześniej przymierzyć i upewnić się. Jeszcze innym sposobem jest....operacja laserowa oczu, był już kiedyś taki temat na forum. powodzenia życzę, Pastor :bigrazz:

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :buttrock: Czytałem wątek, który już była na FM. Przy mojej wadzie kontakty odpadają, z zabiegiem poczekam. Również w rachubę nie wchodzą szkła korekcyjne w miejsce przewisłonecznych. Podobnie odpadają gogle + okulary. Natomiast po wizycie u optyka się mi rozjaśniło :flesje: bo za jakieś sportowe okulary chcieli 455 :icon_biggrin: plus szkła. Znalazłem jednak coś z Arctici i wyjdzie znacznie taniej. Może wzór nie iście chopperowy, ale praktyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Prałacie! Tak sie skałda,ze pracuje w zakładzie optycznym i 455zł za gogle plus szkła to jakiś absurd, no chyba ze gustujesz wyłącznie w markowych goglach. Napisz mi na PW jaką masz wade wzroku i jaki rozstaw żrenic, tzw "PD" i wtedy zrobię ci dokładny kosztorys wszelkiego rodzaju gogli i innych. Nasz technik optyk specjalizuje sie w sprawach trudnych i bardzo trudnych, poza tym uwiez mi ze to naprawde nie musi kosztować jakiejs chorej kasy, noi i dodam tak na marginesie, ze w zasadzie to prawie wszystko można zamontowac we wszystko :buttrock:

Pozdrawiam! I służe pomocą :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ot i po wielu latach poszukiwań mój problem optyczny został rozwiązany definitywnie:

http://www.bobster.pl/

model spektrax

Polecam. W weekend okularki zostały oblatane i to jest poprostu rewelacja!!!!!

Koszt wydaję mi się również rozsądny.

Pozdrawiam okularników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat istotny dla okularników, do których należę. Na choppery najlepsze chyba rozwiązanie proponuje firma Nannini. Można niektóre ich gogle zakładać na okulary, jak i są takie ze specjalną wewnętrzną oprawką na szkła korekcyjne. Można było jeszcze niedawno kupić je w sklepie Tarbora przy Kijowskiej w W-wie.

http://www.nannini.com/en/products/divisio...?div=MOTORCYCLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...