Skocz do zawartości

problem z ogarem 200


Papa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak to co dotychczs przczytałem do wielu nie ma.

Mógłbyś to powtórzyć' date=' bo przeczytałem na kilka sposobów i NIC nie rozumiem :?

 

[b']Papa > zbierz wszystkie swoje posty do kupy i poukładaj tak aby były bardziej zrozumiałe. Ja się zaczynam już w tym wszystkim gubić[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mojej jawce wchodzą takie obroty jak nagle zaczyna paliwa brakowac w gazniku

lecz potem po przegazowaniu wchodzą normalne-niskie. Moim skromnym zdaniem to jest wina gaznika.Sprawdz tez pancerz linki od gazu na manetce moze sie przycina jak puszczasz gaz :?:

 

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wygiela sie iglica i nie wchodzi w rowek .Nie hamuje doplywu benzyny igaznik podaje stale zbyt wysoka dawke paliwa. zajzyj a sie dowiesz (iglica-to taki zlota,,igla ,, ) zdejmij rure od filtra i spojzyj moze nie wchodzi. Jak nie to moze ostatnio czysciles dysze drutem lub innymi twardymi narzedziam,przez co mogles powiekszyc ich przeplyw i daja zbyt duza dawke paliwa.Efekt bedzie podobny tego co opisales.i ,jak tak to wymien dysze i po problemie.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pisales cos o tym ,ze wymieniałeś linke od gazuczylimusiałeś zdjac przepustnice(sklada mi sie w logiczną całość :lol: )moze upadla naziemie i nie zwrociles na to uwagi i zalozylez przepustnice do gznika z ziarenkami piachu ktore zablokowaly przepustnice uff finito.

2.Moze niechcacy wybieles iglice podczs wkladania do rowka,LUb wogole nie wsadziles jej do rowka

to chyba wszystkie moje warianty skonczylem jak nie pomoga to opisz dokladnie swoj problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objawy pasuja do mojej diagnozy :lol:

rozbierz gaznik to nie jest takie trudne i sprawdz czy wszystko jest na miejscu.

Temperatura silnika nie powinna miec wplywu na obroty ,to98%gaznik nic pozatym.

Zapal i sprawdz co sie dzieje z przepustnica, czy bez trzymania gazu znzajduje sie w prawidlowym polozeniu ,czy po dodaniu i puszczeniu gazu przepustnica wraca na swoje miejsce.

Na konec jedno podstawowe pytanie czy zagladales do gaznika po naszych wypowiedziach ,czy tylko szukas milej lektóry na jesienne wieczory?

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...