Skocz do zawartości

Lokal przyjazny motocyklistom


Gość Niecne Zielone Oczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niecne Zielone Oczy

Jeżeli ktoś lubi klimat przytulnych, idealnych na wyjście we dwoje lub sympatyczny wypad ze znajomymi kawiarenek (dla niepalących!!!) oraz dobre wina, to chciałabym bardzo polecić winiarnię Winokracja. Lokalik mieści się na ulicy karmelickiej 19 na muranowie.

 

5% zniżki na hasło Forum Motocyklistów :icon_biggrin:

 

Ceny niezbyt wysokie, niezłe desery, ale gwoździem programu są wina. Każdego znajdującego się na regałach można spróbować (cena od 6zł za kieliszek do chyba 14zł za boskie amarone della valpolicella). Polecam też kawę, bo kofeiny w żyłach nigdy dość :icon_biggrin:

 

Właściciel zna się bardzo dobrze na winach i chętnie pomoże w wyborze. Ceny win na butelki sklepowe, nie lokalowe, więc warto.

 

Za reklamę nikt mi nie zapłacił...(niestety), ale jako, że pogoda coraz ładniejsza i motocykli coraz więcej na mieście, a chyba nie wszyscy najbardziej lubią piwo, ewentualnie cole i kiełbasę, to chciałabym polecić to miejsce.

[/b]Jest gdzie postawić motocykli, zresztą cały czas siedząc w winiarni można mieć na niego oko, dzięki wielkiej witrynie.

Edytowane przez Niecne Zielone Oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci co nie pijom ani wina, ani kawy, to co? W łeb se majom szczelić? :icon_twisted:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Już dodaję resztę informacji ;)

Dla niekawnych i niewinnych są świeżo wyciskane soki, herbaty i gorąca czekolada.

Motocyklem można podjechać na kawe czy herbatę i tartę z kozim camembertem i pomidorami :P

A butelkę wina zabrać ze sobą do domu i tam spożywać :P

 

Czynne w niedzielę!

Edytowane przez Niecne Zielone Oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzyłem zielonym oczom a zapomniałem że są niecne... i jeszcze dzwoniłem dla pewności - byłem tam w niedzielę około południa i.......... :)

 

Wielka DUPA - pocałowałem klamkę. ;) :wink:

 

No ale nic... nie poddaje się tak szybko, może jeszcze spróbuje - do trzech razy sztuka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...