Skocz do zawartości

pomocy trudne pytanie ;/


Rekomendowane odpowiedzi

witam otuz mam ogromny problem kupilem nsr 125 przyjechalem do domu i mama przez przypadek wrzucila do smieci papiery tzn umowe od i dowud czy da sie wyrobic duplikat jak motor nie bym na mnie zarej jedyno co mi teraz zostalo to tablica rej poprzedania wlascicielka powiedziala ze mi reko do niczego nie przylozy i ze nie poda mi 2 raz danych bo jej sie nie chce ;/;/;/ co dalej co ,mam robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak można wywalić do śmieci umowe i dowód :crossy: :banghead: :banghead:

Jak poprzedni właściciel potwierdzi wszystko to dokument zawsze można nowy wyrobić. Jak ci nie pomoże to masz spory problem bo nie masz nic. Chyba że wiarygodnych świadków, którzy pod sankcją zeznają i będzie słowo ich przeciw słowu właścicielki.

 

Myślę, że najprościej przekonać właścicielkę do pomocy w sprawie, choćby finansowo. Bo na udry z nią to na pewno nie pojeździsz w tym sezonie.

 

PS. Kiedy wyrzuciła, jak sie da to odgrzeb śmieci :buttrock:

Edytowane przez Nowy Kubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej?

Weź słownik j. polskiego i przeczytaj parenaście razy, wyedytuj posta i go popraw.

 

W morde. Przeciez tego się czytać nie da.

Ja nic nie zrozumiałem, poza tym, że jakieś dokumenty leżą w śmieciach bo je ktoś tam wrzucił.

Może wystarczy je wyciągnać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam otuz mam ogromny problem kupilem nsr 125 przyjechalem do domu i mama przez przypadek wrzucila do smieci papiery tzn umowe od i dowud czy da sie wyrobic duplikat jak motor nie bym na mnie zarej jedyno co mi teraz zostalo to tablica rej poprzedania wlascicielka powiedziala ze mi reko do niczego nie przylozy i ze nie poda mi 2 raz danych bo jej sie nie chce ;/;/;/ co dalej co ,mam robic

 

Nie ściemniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabialem ten temat z samochodem ojciec sprzatal mi samochod firmowy i dowod ktory byl schowany w folioqwej samarce wziol i spalil z wszystkimi dokumentami.sytlacja jest straszna w naszym kraju z uwagi na biurokracje bez umowy nic nie zdzialasz bo to nie twoje moto musisz miec umowe i zaswiadczenie z policji eby cokolwiek dalej dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ściemniaj. wyraźnie szukasz porady typu "spisz sam umowę i podpisz za obie strony" - ale takie rady to pod trzepakiem :)

jak wyrzuciła, to kierunek kosz i bawisz się w śmiecionurka ;)

a jeśli nie, to na kolankach do poprzedniego właściciela, bo bez niego nic nie zdziałasz. procedura była opisywana na forum nie dalej, jak 2-3 mies temu, więc poszukaj :icon_razz:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...