Skocz do zawartości

kolor kamizelki odblaskowej-tylko żółta?


Rekomendowane odpowiedzi

a do czego ta kamizelka?

myślę że ingerencja państwa w życie prywatne obywateli nie idzie tak daleko aby narzucać kolory ubrań codziennych :icon_mrgreen:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na motocykl oczywiście. pewien osobnik stwierdził, że można jeździć tylko i wyłącznie w żółtej, ale nigdzie nic takiego nie znalazłam... dlatego pytam, bo może ktoś coś wie :]

A poczytaj sobie Asiu tu:

 

do poczytania

 

 

i tu też

 

 

Twierdzenie "pewnego osobnika" nie jest prawdą.

Edytowane przez pepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć nie do mnie ;-) - u nas nie ma obowiązku przenajmniej na razie.

dyrektyw[a] mówi o kolorach odblaskowych: żółto-zielonym, pomarańczowo-czerwonym i czerwonym.

Edytowane przez Raq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma ÖNORM EN 471 (Dyrektywa 89/686/EEC) określa co i jak :icon_twisted:

 

 

Ta norma (opracowana na podstawie tej Dyrektywy) a w Polsce PN-EN 471 dotyczy ubranek do zastosowań profesjonalnych/zawodowych. Dla ubranek niezawodowych jest dopiero projekt normy PrPN-EN 1150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Kamizelka może być przezroczysta :icon_razz:

 

Na pewno odblaskowa!

 

Wymogu pewnie nie ma żeby Ktoś na jednośladzie jeździł w kamizelce?!

Widziałem parę razy motocyklistów w kamizelkach,widać ich z daleka,ale rowerowiec z kamizelką mało kiedy się zdarza,choć też widziałem jednego-bardzo dobry pomysł-w sumie po zmroku wszyscy na rowerach powinni mieć kamizelki założone. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta norma (opracowana na podstawie tej Dyrektywy) a w Polsce PN-EN 471 dotyczy ubranek do zastosowań profesjonalnych/zawodowych.

 

dokładnie - i innej na razie nie ma. projekt nowej będzie się na niej w pewien sposób wzorował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poczytaj sobie Asiu tu:

 

do poczytania

i tu też

Twierdzenie "pewnego osobnika" nie jest prawdą.

o dziękuję bardzo :wink: pierwszy link by wystraczył, bo w drugim nic nie ma o moim upatrzonym kolorku :icon_mrgreen:

 

no cóż. znowu trzeba się bryknąć do ikei :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aska, moze bym i cos napisal ale nie mam ochoty wyrezac wzroku, ( wiem ze ten kolor uwazasz za Twoj osobistay ) Twoja sprawa, widocznie

Twoje tematy i posty nie sa adresowane do wszystkich :biggrin:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...