Skocz do zawartości

jaki najlepszy


bartek[nh]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w ogóle jak zakładasz temat to postaraj się na przyszłość być troszkę dokładniejszy. Ja myślałem (po tytule) że chodzi o najlepszy... tutaj wpisz co chcesz. Inaczej - pytanie bez sensu w tytule.

A poza tym to pytanie należy do działu 2T

 

Traktuj innych z szacunkiem, to i oni cię tak potraktują. Netykieta się kłania..

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preprzepraszam, ale niechciałem żeby wyszło po chamsku a jednak tak wyszło sorki.

 

a co do silnika to zależy mi żeby kupić jak najtaniej coś porządnego, żeby niedokładać co chwila do niego kasy i żeby był oszczędny raczej. Jak myślicie jaki silnik najlepszy do cross`a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od czego masz tą ramę ?

nie we wszystkie silniki będą pasować idealnie, czasem przerobienie ramy mija się z celem bo utracisz sztywność konstrukcji

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik od Simsona kupisz juz za 300zł :icon_razz: wiec jak masz troche więcej kazy moze lepiej zainwestowac i kupic cos lepszego. bo po co masz się męczyć i naprawiać wiecznie silnik. Radze kupic coś lepszego. :icon_razz: Ale nie mowie ze te silniki są do niczego bo sam jezdze SimQ i wcale nie narzekam :flesje: jezdzi bardzo ładnie :clap: ale jezeli chcesz wykorzystywac motor w terenie to lepiej zainwestowac i kupic cos mocniejszego :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w klasie 50ccm idealny kompromis miedzy tanim kosztem eksploatacji a osiągami osiąga Silnik Simsona M541, popularna "4". Bardzo lubiłem jeździć prawie że powietrzem poprostu ten silnik nie miał w ogóle ochoty na paliwo a jeździł pięknie:) Ah te wspomnienia.

Edytowane przez tomasz90skomra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...