Skocz do zawartości

Co wybrać do 20.000zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Koło września/października chcę zakupić wyczekiwanego "śmigacza" poszukuje jakiegoś motocykla do 20.000zł. W gre wchodzą raczej plastiki. Rozglądałem się za R6, F4i. Szukam czegoś w pojemnościach 600-750ccm.

 

 

 

Zaraz pewnie posypie się pełno wypowiedzi typu: "Szukaj" chce powiedzieć iż naszukałem się nieznalazłem konkretnej odpowiedzi. Będę tym motocyklem na pewno wracał z Holandii. Chce się nastawić na coś konkretnego. Prosze posiadaczy o wypowiedzi. Jakie są + a jakie - tych moto. Kawasaki odpadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie posypie się pełno wypowiedzi typu: "Szukaj" chce powiedzieć iż naszukałem się nieznalazłem konkretnej odpowiedzi.

 

hmm... cóż... nie ty pierwszy. gdyby była jedna słuszna odpowiedź na pytanie "który motocykl jest najlepszy" - pozostali producenci mogliby co najwyżej iść "chińską drogą" i zacząć kopiować ten ideał ;) póki co się na to nie zanosi, więc pozostaje przymierzać się - i dokonywać wyborów indywidualnie, wg. własnych preferencji i zapatrywań (np. "nie chcę kawasaki") :wink:

 

generalnie zakładasz temat-śmietnik: co możesz kupić za podaną cenę z grubsza wskaże ci studiowanie ogłoszeń w sieci lub gazetach; wady i zalety większości z tych motocykli zostały już w wielu postach opisane (lepiej lub gorzej), wielokrotnie również choćby r6 i cbr600 były na tym forum porównywane

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to co polecacie do tej kwoty. Czym można pośmigać dość komfortowo. Chodzi mi o opinie użytkowników. Wiem, iż nie jestem pierwszy który zadaje to pytanie ale w większości jednak ktoś pomógł zdecydować przyszłemu właścicielowi przekonać się do jego "cudeńka":wink:

 

 

 

 

 

P.S. Właśnie czytam opinie o fazerku ale jeszcze nie jestem przekonany.

Od zawsze podobały mi sie plastiki ale niemoge się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde to pomin w wyborze motocykla jego wyglad, jezeli masz mozliwosc przechania sie konkretnie tymi sprzetami to zrob to jak najszybciej........ja tak mam ze jak sie czyms przejade(chyba wiekszosc tak ma).. to nie moze o niczym innym myslec...jezeli sie przejedziesz ale napewno nie po parkingu to bedizesz wiedizal ze cchesz wlasnie ten a nie tamten albo zaden nie bedize Ci odpowiadal .......po za tym polecam R6...chociaz CBR jest tez swietnym sprzetem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Właśnie czytam opinie o fazerku ale jeszcze nie jestem przekonany.

Od zawsze podobały mi sie plastiki ale niemoge się zdecydować.

 

Piszes w temacie SPORT a czytasz opinie o fazerku.... chyba cos nie tak ? musisz sie zastanowic do czego ma moto sluzyc...

 

.......po za tym polecam R6...chociaz CBR jest tez swietnym sprzetem...

 

 

na jakiej podstawie je polecasz ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszes w temacie SPORT a czytasz opinie o fazerku....

 

 

źle troszkę napisałem. Chodzi mi o sporta. Chciałem żeby po prostu ktoś opisał tak jak ci którzy maja fazery je opisują. To jest dobre ale znowu przy kupnie trzeba zwracać uwagę na to to i to. O takie coś mi chodzi. Wtedy łatwiej wybrać maszynę.

 

 

Rozmawiałem z posiadaczem R6 i dowiedziałem sie że ponoć do 200km da sie wytrzymać a potem dupa "chce odpaść" ;) :icon_razz:

 

 

P.S. Czego oczekuje od moto?

- żeby był wygodny i dość długie podróże(żeby 500km i więcej)(dupe mam dosc twardą)

- żeby dobrze sie prowadziło

- osiągał więcej niż 230km/h

- żeby łatwo go było postawić na gume

Wszystko.

Edytowane przez Dawit000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank bedziesz to mial na sporcie... :biggrin:

 

RaY pisałeś w inny tematach że R6 jest super wygodna, idealnie chroni przed wiatrem, itd., a teraz chłopakowi sugerujesz że taki motorek jest niewygodny, weź sie chłopie zastanów :banghead: co piszesz.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaY pisałeś w inny tematach że R6 jest super wygodna, idealnie chroni przed wiatrem, itd., a teraz chłopakowi sugerujesz że taki motorek jest niewygodny, weź sie chłopie zastanów :banghead: co piszesz.

 

pozdr

 

TY sie lepiej zastanow co piszesz, pisalem,ze jest wygodna ale nigdzie nie pisalem,ze jest wygodna na 500 km inteligencie jeden :biggrin:

do dlugich podrozy sluza innego rodzaju motocykle,

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie albo moto jest wygodne albo nie jest, a na długiej trasce to każdy zrobi sie wkońcu niewygodny :biggrin: .

No ale niech ci będzie :banghead:

 

pozdr

 

Nie ma tak - jest wygodne do pewnego celu natomiast do innego sie zupelnie nie nadaje.

 

Pozdro.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Fazera-na 99 %"polskich drog" nie ma gdzie wykorzystac potencjalu zawieszen stricte sportowych motocykli, tym bardziej bez odpowiedniego doswiadczenia...

Tym bardziej jak mowisz o dalszych wyprawach to Fazi bedzie odpowiedni.

 

Dlatego sie ciesze, ze tak blisko mam na swiecko :icon_evil: a tam piekna autostrada... na Berlin

 

wracajac do Fazerka znajomy ma wlasnie 600, silniczek R6 nieco zmodyfikowanym fajna pozycja. Calkiem przyjemna maszyna.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...