Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu na Jasnej Górze-plan imprezy


Młody
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny pomysl, ale wydaje mi sie ze znaczna czesc osob przyjedzie dopiero w niedziele, a na pewno ci co maja wzglednie blisko :buttrock: Natomiast dla osob ktore maja sporo km to super rozwiazanie

Edytowane przez mako_15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazłem na necie plan imprezy w Częstochowie. Ciekaw jestem jak to wszystko będzie wyglądać pierwszego dnia (sobota). Klik

 

To jest inna impreza a "Fundacja Młodzi Młodym" nie jest organizatorem niedzielnego spotkania połaczonego z msza w intencji motocyklistow i poswieceniem motocykli.

 

oni robia swoja impreze na campingu a "Stowarzyszenie Rajd Katynski" nie podpisuje sie pod sobotnia czescia.

 

Portal scigacz.pl niestety ale w tym przypadku nie do konca podaje prawdziwa informacja. a szkoda...

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu ku**a nie pasuje, miała być sama niedziela, już jest sobota i niedziela?! Fajnie by było przenocować ale coś niechce mi się wierzyć, że na tym śmiesznym campingu zmieści się 12tys motocyklistów jeszcze raz tyle namiotów ;// Z tego co zrozumiałem to sobotnia impreza podpieła się pod tą główną niedzielną tak?

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyż sie pojawię na rozpoczęciu sezonu ale jeszcze nie wiem czy w sobote czy w niedzielę. Dostałem cuś takiego:

 

Fundacja Studencka Młodzi-Młodym <[email protected]>

 

Witamy

 

Cena noclegu wynosi 35 zł od osoby. Niestety na dzień dzisiejszy nie

jesteśmy jeszcze w stanie powiedziec kto zagra, ale jak tylko już

wszystko będzie wiadomo napewno się odezwiemy. Jutro możemy wysłac

więcej informacji na temat noclegu.

 

Pozdrawiamy

F.S.M.M

 

ps. chodzi o sobotni wieczór jakby co.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich, domki są cztery, jednopiętrowe na każdym piętrze dwa pokoje, nastawieni są na ilość na jeden pokój przewidują 5-6 osób plus pole namiotowe ilość miejsc oczywiście ograniczona, zobaczę co mi odpiszą bo komunikacja telefoniczna jest słaba, nie wiedzą czy są miejsca czy nie i mało informacji na temat samej imprezy, chcemy wybrać się z rodzinami i wyjechać dzień dwa wcześniej :smile: tak czy tak na 95% jedziemy :) .

Edytowane przez Piotr27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oleńce to chyba już nie ma miejsc, bo to niewielki kamping. Mogą być miejsca w Domu pielgrzyma, który jest o rzut beretem od oleńki i jest strzeżony parking.

 

Też dzwoniłem do oleńki i koleś mało zoriętowany, rozmawiać z panią. A ja mam nocleg pod częstochową i wyjeżdzam już w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...