Skocz do zawartości

co kupic za 200zl


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie masz kasy na buty to proponuje ochraniacze na kolana i łokcie

Na łokcie to narazie zbędny wydatek, nawet zawodnicy często z nich rezygnują. Najpierw lepiej uświadomić sobie że 200zł to sporo za mało (wtedy kasa się prędzej czy później znajdzie) i kupić buty i ochraniacze na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łokcie to narazie zbędny wydatek, nawet zawodnicy często z nich rezygnują. Najpierw lepiej uświadomić sobie że 200zł to sporo za mało (wtedy kasa się prędzej czy później znajdzie) i kupić buty i ochraniacze na kolana

 

Też tak myślełem do momentu kiedy "zaliczyłem" szlifa na asfalcie z moto i zlamalem reke własne w łokciu właśnie przez brak ochraniaczy-masakra kiepsko sie goi:/ ;)

 

 

Zgadzam się jednak z tym ,że najpierw buty potem kolana i potem łokcie :wink: :icon_mrgreen: To dobra kolejność

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilbym jakies dobre butki na moto w koloze czarny ,bialy lub srebrny ,ma moze ktos takie na sprzedarz ,nr buta mam ok. 42. ale zeby niewyrosnac z tego w kilka miesiecy to kupilbym 44. max do 180zl ,ma moze ktos na sprzedaz ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie w za duzych butach bedzie ci sie zle jezdzilo.

zmierz dokladnie dlugosc stopy i porownaj z wkladka.

nie sugeruj sie rozmarówką, bo ja mam normalnie 42,5 a musialem kupic buta 44 (forma raptor)

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kask i google mam, myslalem nad ochraniaczami na lokcie i kolana + bluzka enduro ,najlepiej oplacaloby mi sie kupic jakies slabej jakosci ochraniacze i zbroje ale w takiej cenie to chyba nieda rady

Jedz do Gniewa tam maja zbroje :clap: :wink: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...