Skocz do zawartości

dzwonienie w gs 500 - znowu


jwolansk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Jaki wynik rozbiórki? Pytam odkopując temat, bo jako zawodowy użytkownik GS500 jestem bardzo zainteresowany wszelkimi możliwymi przypadłościami takiej maszyny.

Czekam niecierpliwie.

 

Agrotuner

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Jaki wynik rozbiórki? Pytam odkopując temat, bo jako zawodowy użytkownik GS500 jestem bardzo zainteresowany wszelkimi możliwymi przypadłościami takiej maszyny.

Czekam niecierpliwie.

 

Agrotuner

 

 

dzisiaj do niego zasiedlismy, tzn starczylo czasu tylko na sprawdzenie tego co pod pokrywa zaworow. napiecia rozrzadu i luzow zaworowych. po dokreceniu napinacza- bez zmian..

w tym tygodniu jeszcze zdejme to kolo magnesowe i dam znac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjalem wczoraj kolo magnesowe, no i rzeczywiscie- sruby sprzegla byly poluzowane.. dobra wiadomosc, ze nic nie bylo zniszczone. zakrecilem je na loctite, kolko do walu tez i nie dzwoni :D

na srubach nie bylo widac zuzycia, na rolkach sprzegla tez.

 

jeszcze tylko te 2 zaworki podregulowac i GS bedzie tiptop :crossy:

 

dzieki Greedo za zdjecie pokrywy zaworow i regulacje, i dla Tomka za trafna diagnoze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjalem wczoraj kolo magnesowe, no i rzeczywiscie- sruby sprzegla byly poluzowane.. dobra wiadomosc, ze nic nie bylo zniszczone. zakrecilem je na loctite, kolko do walu tez i nie dzwoni :biggrin:

na srubach nie bylo widac zuzycia, na rolkach sprzegla tez.

 

jeszcze tylko te 2 zaworki podregulowac i GS bedzie tiptop :icon_razz:

 

dzieki Greedo za zdjecie pokrywy zaworow i regulacje, i dla Tomka za trafna diagnoze :banghead:

Cieszę się, że trafiłem i mogłem pomóc :)

Cała przyjemność po mojej stronie :icon_mrgreen:

Należy się flaszka Karmi :icon_mrgreen:

 

Agrotuner

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

koledzy ja mam taka sama usterke jak jest opisane rozebralem motor ale nie moge sciagnac koła magnesowego odkrecilem srube mocujaca i nie chce zejsc sciagaczem moze jest cos jeszcze do odkrecenia czego nie wiem albo jakis patent na sciagniecie tego kola pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja mam taka sama usterke jak jest opisane rozebralem motor ale nie moge sciagnac koła magnesowego odkrecilem srube mocujaca i nie chce zejsc sciagaczem moze jest cos jeszcze do odkrecenia czego nie wiem albo jakis patent na sciagniecie tego kola pozdrawiam

 

 

jakim sciagaczem to robisz? tak jak w serwisowce? ja uzywalem po prostu sruby i dystansu wlozonego w srodek kola (jakies 4cm dlugosci) zeszlo bez problemu. kolo magnesowe przytrzymujesz kluczem plaskim i wkrecasz w nie srube, mozesz uzyc jakiejs rurki, aby dzwignie zwiekszyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że żebatka sie przesuwała od koła do bloku silnika po wale to normalne, "ale byl tez luz na samym wale na koncu kola cos kolo 1 moze 1,5 mm" nie rozumiem nadal, wał sie rusza?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...