Skocz do zawartości

ognisko na kabatach


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i d*pa nie będzie mnie na ognisku jade do Wrocławia na przysięgę wojskowa kumpla, ale pic będę też wasze zdrowie profilaktycznie zaczne od czwartku he he

Zatem czuje się usprawiedliwiony ze swoją nieobecnością ;) :P i niemożliwościa wydostania się z Targówka :notworthy:

BTW Listek czy Ty nazywasz Ursynów cywilizacją czy raczej sypialnią ??? :)

 

Aśka mało Tobie jednego jeszcze niedoszłego ognicha 8 marca a Ty już następne umawiasz???? Miej litość kobieto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa nie będzie mnie na ognisku jade do Wrocławia na przysięgę wojskowa kumpla, ale pic będę też wasze zdrowie profilaktycznie zaczne od czwartku he he

 

 

no nie nie będzie berbeluchy? Co to za ognicho, chyba "Akera" o działe poproszę :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel czy mi się zdaje czy ty masz żone na targówku i jeszcze jedna kobietę na Ursynowie skoro masz "sypialnie" na mojej dzielnicy.

Ale ok ja rozumiem wiele pięknych sąsiadek w mojej okolicy.

Twoja tajemnica jest w zupełności bezpieczna nikt sie o tym nie dowie słowo he he.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładając, że pogoda dopisze:

proponuję spotkac się w sobotę o 17(żeby jeszcze w miare jasno było...) pod tesco na kabatach. najlepiej już z zakupami, czyli co kto chce-piwko, soczki, kiełbaska i takie tam. no i to chyba tyle w kwestii organizacji. teraz zaklinamy pogodę! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, z tymi waszymi ustawkami - w weekend ma byc jakas chora pogoda ktora zacheca raczej do lezenia pod kocem a nie szlajania sie po lesie, ale zobaczymy moze uda sie Was namowic na jakas knajpe zamiast ognisko przy wiatrach, deszczu i Bog raczy wiedziec przy czym jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze uda sie Was namowic na jakas knajpe zamiast ognisko przy wiatrach, deszczu i Bog raczy wiedziec przy czym jeszcze:)

 

W sumie, to jeśli ma być, jak mówisz to jestem "za", ino tylko w sobotę znalezienie miejsca, gdzie nie będzie "dyskoteki", czy innego karaoke zaczyna graniczyć z cudem... :clap: i nie żebym miał coś przeciw jednemu, czy drugiemu, ale niestety, jak nie nawiedzony didżej, to nawiedzony i lekko podchmieony zawodnik konkursu słowiczego, chcą być jak najgłośniejsi, :) co powoduje, że do komunikacji pozostaje język migowy, orgiastyczny sex ( jak najgłośniejszy - i tak nikt nie usłyszy) :notworthy: , lub upijanie się w "ciszy" na smutno... :buttrock:

 

Chyba, że ktoś zna CICHE miejsce, w którym hałasować będzie ewentualnie, jedynie grupa motocyklistów "w cywilu" :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...