Skocz do zawartości

szybka pomoc odnosnie zxr 400


Rekomendowane odpowiedzi

niektorzy polecaja a inni odradzaja. tak chyba jest ze wszystkimi moto. jak nie urok to sr***ka. no ale jaka jest alternatywa dla tej kawy?? chodzi mi o mala mase bo ta pani co chce ja kupic wazy - i tu uwaga !!! cale 43kg :icon_question: ma teraz jakies tam kawasaki 250 ale chopperka i chce pierwszego w zyciu sciga. musi byc lekki. namawialem juz na f2 ale to za ciezkie i za mocne. dodam tez ze nie chce zadnego cb czy gs. a tak w ogole to ile ten zxr400 wazy? bo cos mi sie zdaje ze nie wiele wiecej niz cbr z tego samego rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa własna- 186 kg(ścigacz.pl)

Osobiście motocykl jest bardzo cacy, jednakże patrząc na to że nie jest pierwszej młodości, trzeba go dokładnie oglądnąć(jak każde moto). Osobiście sam bym się na takie skusił, jednakże troche boje sie tej śmiesznej jeszcze w naszym kraju poj. miedzy innymi ze wzgledu na czesci(których ponoć jest już więcej ale nie tyle co do innych modeli), noi te 65 wyciagniete z 400cc. Na zakretach motocykl ostro wywija i na prawde jest dobrym sprzętem, jednak jak zawsze, są + i - .

 

jak chce sportowy motocykl swój pierwszy - RS125 :icon_mrgreen: jedyny minus jak dla mnie to 2T, ale za to b. dobre prowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy polecaja a inni odradzaja. tak chyba jest ze wszystkimi moto. jak nie urok to sr***ka. no ale jaka jest alternatywa dla tej kawy?? chodzi mi o mala mase bo ta pani co chce ja kupic wazy - i tu uwaga !!! cale 43kg :icon_mrgreen: ma teraz jakies tam kawasaki 250 ale chopperka i chce pierwszego w zyciu sciga. musi byc lekki. namawialem juz na f2 ale to za ciezkie i za mocne. dodam tez ze nie chce zadnego cb czy gs. a tak w ogole to ile ten zxr400 wazy? bo cos mi sie zdaje ze nie wiele wiecej niz cbr z tego samego rocznika.

 

Ale pewnie koleżanka kupuje ściga dla wyglądu;] Swoją drogą przy 43kg masy to będzie chyba latała. Jej problem jak zadecyduje tak kupi, nie bede się bawic w moralizatora ale nie wydaje mi się to odpowiedni motocykl dla takiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZXR 400 zawsze miała lagi upside-down. Moto naprawdę fajne. Lekkie i przyjazne w prowadzeniu. Świetne przyspieszenia i niezła elastyczność. W Polsce jest ich raczej niezbyt wiele, ale w Japonii swego czasu była hitem. Na fotkach ten egzemplarz wygląda bardzo ładnie, ciekawe jak w realu :icon_mrgreen: Jeśli chodzi o kwestię pękających ram - nie obiło mi sie to o uszy...

Zgadzam się z przedmówcami, że kwestia części może być kłopotliwa. Najczęściej trzeba długo czekać, bo serwis sciąga to właśnie z JPN. Jednak części typu klocki, napęd itp. są bez problemu osiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części są coraz to bardziej dostępne do tego modelu.

Ja osobiście mam ją pół roku jako pierwsze większe moto i nie miałem żadnych problemów.

 

 

A co do tej kawy z aukcji to już troche tam jest, na początku była chyba nawet za 8tyś o ile dobrze pamiętam.

Ja na zdjęciach nie dopatrzyłem sie żadnych wad, ale i tak najwazniejsze jest na real zobaczyc, karnąć sie i ocenić czy ma jakies luzy i inne bzdety jakie moto moze mieć po wypadku.

 

Ja nie wierze że moto wjechało do rowu :icon_twisted:

 

P.S poczekaj jeszcze 2-3 miechy to pogonie ci moją w zajebiaszczym stanie :icon_mrgreen:

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części są coraz to bardziej dostępne do tego modelu.

Ja osobiście mam ją pół roku jako pierwsze większe moto i nie miałem żadnych problemów.

A co do tej kawy z aukcji to już troche tam jest, na początku była chyba nawet za 8tyś o ile dobrze pamiętam.

Ja na zdjęciach nie dopatrzyłem sie żadnych wad, ale i tak najwazniejsze jest na real zobaczyc, karnąć sie i ocenić czy ma jakies luzy i inne bzdety jakie moto moze mieć po wypadku.

 

Ja nie wierze że moto wjechało do rowu ;)

 

P.S poczekaj jeszcze 2-3 miechy to pogonie ci moją w zajebiaszczym stanie :smile:

a skad jestes kolego? dziewczyna mieszka w gliwicach. daleko masz na slask? a tak w ogole to ktory to rok i ile bys chcial za nia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do tej kawy z aukcji to już troche tam jest, na początku była chyba nawet za 8tyś o ile dobrze pamiętam.

Ja na zdjęciach nie dopatrzyłem sie żadnych wad, ale i tak najwazniejsze jest na real zobaczyc, karnąć sie i ocenić czy ma jakies luzy i inne bzdety jakie moto moze mieć po wypadku.

 

Ja nie wierze że moto wjechało do rowu :biggrin:

 

i dobrze, że nie wierzysz. moto ciągnie lekko na bok po puszczeniu kiery, przy palniku wyskoczyła 2ka, choć pierwszy look jest pozytywny.

stoi spokojnie 3,5-4 miechy. ładna sztuka zeszła z allegro w 7dni a cena była 7 cośtam - niestety nie zdążyłem :banghead:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze, że nie wierzysz. moto ciągnie lekko na bok po puszczeniu kiery, przy palniku wyskoczyła 2ka, choć pierwszy look jest pozytywny.

stoi spokojnie 3,5-4 miechy. ładna sztuka zeszła z allegro w 7dni a cena była 7 cośtam - niestety nie zdążyłem ;).

Ja zawsze mówie prawde :P

 

To moto jest zbyt fajne z wyglądu, żeby było technicznie było OK za taką cene. (a wygląda jak nówka nie śmigana :D )

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche duży ten przebieg jak na sporta, rocznik, rocznikiem, ale śmiem twierdzić (domyślać się) że ten motor miał cofany licznik :|

Najlepiej byłoby jakbyś się przejechał i onejrzał ten motocykl, albo z osobą która zna się na tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze, że nie wierzysz. moto ciągnie lekko na bok po puszczeniu kiery, przy palniku wyskoczyła 2ka, choć pierwszy look jest pozytywny.

stoi spokojnie 3,5-4 miechy.

widze ze smigales na niej :notworthy: w takim razie dobrze wiedziec ze cos w nim nie stroi. ja ogolnie bym sie nie napalal na sprzeta z nieoryginalnym lakierem, no ale to kobieta kupuje i fotka zrobila wrazenie ale chyba przemowie jej do rozsadku i obrzydze ta kawe jak tylko mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie to nie rzeczywistość :), a początków końca skrzyni, nieregulowanego od 16000km czy więcej silnika

i krzywej pułki na zdjęciu nie zobaczysz.

jesli chodzi o kobitkę i chce ona sporta spróbujcie z jakaś 125ccm, może w 2u suwie - RS-ka czy Mito, choć też nie łatwo o dobrą sztukę. CBR 125 też może ją zadowolić.

pomyślcie też o własnym imporcie - są ludzi którzy pomagają w sprowadzeniu konkretnej sztuki np z za Odry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...