Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PC - Power Commander stosowany jest do motocykli z wtryskiem paliwa. Współpracuje z orginalnym modułem zapłonowym, poprawiając parametry silnika przez zmianę mapy wtrysku. Podnosi moc silnika oraz moment obrotowy.

FP - Fuelpak zarządza paliwem

plus wydechy wszystko razem do kupy zwiekszy moc motocykla od 8-15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napiszesz co jest dokładnie potrzebne? wiem ze te 2 zaslepki, 2 stożki duże.. 2 małe?(widziałem na zdjęciach ze tez sie je montuje tylko nie bardzo wiem gdzie i do czego..

kolanka trzeba tez jakies dokupić? jakbyś mógł napisać ,jeszcze jakbyś miał jakąś fote jak masz to zrobione to byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten filmik już widziałem, sam kiedys komuś go tutaj wysłałem ale np chodzi mi o to gdzie należy podłączyc 2 wężyki z tymi małymi filterkami...jakie kolanka trzeba ewentualnie kupić czy 45 czy 120, jakiej średnicy kolanka i filtry, żeby nie tracic kasy na darmo jeśli coś zakupię niepasującego:PDlatego wolę zasięgnąć rady kto już to robił i wie o co kaman i wypisze dokładnie co trzeba ewentualnie nabyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie wywaliłem tylko AIS, trzeba zrobić 2 zaślepki ( ja zrobiłem aluminiowe ) i dobrać jakiś korek by zaślepić jeden z króćców, wygląda to groźnie ale robota bardzo prosta

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW WSPANIALEJ MASZYNY WARRIOR

OD CZTERECH SEZONÓW JESTEM SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM TEGO CACKA MIESZKAM W PASŁĘKU WOJ. WARM. MAZ

MAM DWA PYTANIA

1 WYMIANA FILTRA NA STOŻKOWY CZY TRZEBA ZMIENIAĆ MAPY

2 MAM PROBLEM TYKA MI ELEKTROZAWÓR DEKOMPRESJI I ŚWIECI SIĘ CZĘŚĆ PODŚWIETLENIA LICZNIKA MOŻE KTOŚ JUZ MIAŁ TAKI PROBLEM LUB WIE GDZIE W OKOLICY CZYLI GDAŃSK OLSZTYN MOŻNA SIĘ Z TYM UDAĆ

 

BEDĘ WDZIĘCZNY ZA PODPOWIEDZ

 

POZDRAWIAM GULA

Cześć, odnośnie pytania nr 2 - miałem ten sam problem i jak się okazało:

mam moto sprowadzone ze stanów więc przednie kierunki ciągle świecą, wymieniłem żarówki na pojedyncze włókna (żeby je założyć trzeba było zeszlifować jeden garb na oprawie metalowej żarówki) i zaczęły się problemy jak u ciebie. Wielu elektryków, różne teorie w końcu przypadkiem założono oryginalne i temat się skończył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowane ledy i tyka mi tylko gdy włącznik silnika w prawej rączce jest na off, kluczyk jest na off i wbity jest jakiś bieg. wystarczy że motocykl bedzie na luzie lub gdy prawy wlacznik silnika bedzie na ON i nie mam żadnego tykania dlatego nic nawet nie szperam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...