Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ledowe z przodu a z tylu w lampie tez w sumie ledowej.

Plus przerywacz czy jakies obciazenie zeby szybko nie migaly.

 

Właśnie jaki masz przerywacz bo nie wiem jak zamontować ,wszystkie do kupienia są 3 pionowe lub 2 pionowe a oryginalny warriora jest 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ledowe z przodu a z tylu w lampie tez w sumie ledowej.

Plus przerywacz czy jakies obciazenie zeby szybko nie migaly.

Ja też mam ledową ze zintegrowanymi kierunkowskazami z tyłu. Co zrobić, żeby kierunkowskazy wolno migały? Bo na razie zapieprzają tak, jakby była jakaś żarówka spalona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też mam ledową ze zintegrowanymi kierunkowskazami z tyłu. Co zrobić, żeby kierunkowskazy wolno migały? Bo na razie zapieprzają tak, jakby była jakaś żarówka spalona...

 

Ledowe lampy pobierają mniej energi jak zwykłe dlatego migaja tak, trzeba je oszukać zmieniając przerywacz. Przerywacz warrior ma z pięcioma sztywtami a te do kupienia uniwersalne maja 3 lub 2 trzeba przerabiac. W wtorek koleś mi pomoże to napisze coś wiecej mówił coś o dwóch przerywaczach ale zobaczymy jak to wyjdzie. Do tej pory próbowaliśmy zrobić obciazenie na poszczególny migacz, ale nie wyszło. Dam znać jak już ogarnę to. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z WARRIORS DAY w czechach.

Impreza OK - popilim, pośmialim... zlot ogólnie kameralny.

Razem było coś koło 30 warriorów.

 

Nocleg 100 koron i za śniadanie 70 koron (razem 30zł ??).

Ośrodek/noclegi w domkach z łazienkami, natryskami i ciepłą wodą.

 

Jedliśmy w pensjonacie który był przy ośrodku - czysto, smacznie, szwedzki stół.

 

Pogoda nas trochę zmęczyła na trasie - w okolicach Pragi mgły, deszczyk+wiatr i 5-8 stopni... jednym słowe pizgało.

 

Było nas 3 - szkoda, że więcej z was nie dało rady przyjechać...

1e7bc707d37a388em.jpg

 

5735797791a76ae3m.jpg

 

2422bbfe6b18eb41m.jpg

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...