Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak by ktos chcail filtry lub kiere to szykuje paczke z USA. ktos chetny na wspólną wysyłkę?

 

Co do walenia w wydech podbno blokada AISa pomaga. Ja tam lubie jak czasem wybuchie za mna jakis granat ;)

Dosyć dawno o tym pisałeś, ale jak coś takiego jeszcze będziesz planował, to Ja jestem chętny na wspulną paczke z USA, mam pare konkretnych pozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siamana :D, napisz na czym polegało "wybebeszenie" jak masz jakieś foty to mógłbyś się pochwalić, pytam bo mam 2 zestawy wydechów:

oryginalny i pusty - a tak jak pisałem wcześniej szukam rozwiązania "pomiędzy" czyli tuba + basss ;)

 

CHRIS 2 - kupię od ciebie sam wdech bez kolan

 

Moje modyfikacje polegają na zasadach jak w linku poniżej:

 

http://edzio35.wrzuta.pl/wrzucone/katalogi

 

Wywalam seryjną zawartść tłumików na złom i instaluje swoje bebechy z rurą perforowaną z nierdzewki i wytłumieniami wokół niej.Daje to troche decybeli więcej i basowe brzmienie.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że sam nie wiem na czym polegało wybebeszenie tłumika, wiem tylko że jest to przelotówka, a o szczegóły trzeba by było zapytać Edzia.

Poniżej link do filmiku na yt :

 

Witam,

komin przerobiony :biggrin: - wielkie dzięki dla Edzia :flesje:

To jest to o co mi chodziło - normalnie bajka :)

Gdyby nie to że śnieg na drogach to bankowo test na drodze :crossy:

Z czystym sumieniem mogę poleć - fachowo, szybko - konkretnie.

 

Mam jeszcze jedno pytanko do Was - mianowicie myślę o szerszej oponie i tu proszę o poradę,

jaką maksymalnie szeroką oponę mogę założyć na fabryczną felgę czy 260 mm wejdzie ?

Opona 300 mm to na pewno wymiana wahacza wiadomo dodatkowe koszty ale efekt też niczego sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

komin przerobiony :biggrin: - wielkie dzięki dla Edzia :flesje:

To jest to o co mi chodziło - normalnie bajka :)

Gdyby nie to że śnieg na drogach to bankowo test na drodze :crossy:

Z czystym sumieniem mogę poleć - fachowo, szybko - konkretnie.

 

Mam jeszcze jedno pytanko do Was - mianowicie myślę o szerszej oponie i tu proszę o poradę,

jaką maksymalnie szeroką oponę mogę założyć na fabryczną felgę czy 260 mm wejdzie ?

Opona 300 mm to na pewno wymiana wahacza wiadomo dodatkowe koszty ale efekt też niczego sobie ;)

 

Na ori. felgę max 210mm, szerzej to felga 18cali i zabawa z wahaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

napaliłem się na warrior'a ;) powiedzcie mi czy to jest wymagający motor ? w sensie nie jeździłem nigdy taką armaturą,

wcześniej zawsze plastik, cbr 600, r6, fzs, ale czuję że pora się przesiąść na coś innego i nie chcę już sporta.

 

czy początkujący da radę ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma nie dać rady. Jeżeli jeździłeś wcześniej na czymkolwiek to na pewno sobie poradzisz. Moto super się prowadzi, jest dosyć lekkie jak na cruisera i ma nisko środek ciężkości. Jeździłem VTX 1800 i Road Starem 1700 i Warrior z nich jak dla mnie wypada najlepiej. Śmiało bierz Warriora na pewno się nie rozczarujesz.

Edytowane przez Gutekt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem - spoko dasz radę, ja przesiadłem się z zygzaka i jestem bardzo zadowolony,

teraz jazda jest że tak powiem "dostojna" :) latem - jak krążę to czasami czuję co ludzie grilują :D :D :D

na zygzaku nie było o tym mowy, bywa że gdy jak wjadę na autostradę to gdzieś tam w sercu pika sportowy sentyment

niemniej po wjechaniu za zjazd - już mija ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź.

Przesiadłeś się z plastika na warriora i jak wrażenia ? z czym miałeś największy problem ?

 

warrior dla mnie to taki kompromis pomiędzy sportem a czoperem, nie chcę czopa, za młody jestem na to jeszcze :D,

a serce mi pika kiedy wskazówka obrotomierza jest na czerwonym polu ;D i ciągnie mnie do sporta,

ale wielu kumpli już one zabrały, dlatego czuję że przyszedł czas na zmianę na coś "spokojniejszego" ;)

i myślę że to będzie warrior, zresztą jak on pięknie gada ... ;) można się zakochać w tej V-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem cbf 125, przejechałem sie warriorem sąsiada i nadzwyczaj dobrze, lekko jak na taki sprzęt mi się jechało, kupiłem swojego i jestem zadowolony, przesiadka ze 125 na 1700 i ze 120kg na 300kg to nie w kij dmuchał, a jak ty jakimiś większymi plastikami jeździłeś to w ogóle spolo loko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...