Skocz do zawartości

gsx 600f


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kopiłem gsx 600f z 92r no i po rozebraniu w komorze filtra powietrza wylukalem ze tłusto ale tylko trochę tnz nie pływało olej czy coś , czy to może być od niezsynchronizowanych gaźników a jak nie to od czego albo czy to tak ma być (odraz mowie ze swierzak jestem i jak coś walnelem to nie gnić tylko poprawić proszę :lalag: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak własnie jest w starszych sprzętach,że może się taka mgiełka olejowa pojawić w air-boksie.

Może masz zbyt wysoki poziom oleju i nadmiar wyrzuciło do odmy.

Przy normalnej jeżdzie tak masz czy tylko po ostrzejszym śmiganiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go kupiłem teraz w zimę i tylko sie nim przejechałem nie katowałem , a koleś co go przede mną miał mówił ze po sprowadzeniu dal do mechanika na przglad (synchronizacja itp mówił)i nic przez sezon poza tym w motorze nie robil tzn ta mgielka w air-boksie to są pozostałości po poprzednim sezonie

Edytowane przez Playerkidd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go kupiłem teraz w zimę i tylko sie nim przejechałem nie katowałem , a koleś co go przede mną miał mówił ze po sprowadzeniu dal do mechanika na przglad (synchronizacja itp mówił)i nic przez sezon poza tym w motorze nie robil tzn ta mgielka w air-boksie to są pozostałości po poprzednim sezonie

W miare mozliwosci, wyczysc to, posmigaj troche, nawet wskazane zeby dac w palnik (oczywiscie na wpierw rozgrzanym silniku) i za jakis czas sprawdz znow czystosc airboxa.Po to jednak jest tzw. odma, zeby czasem zygnac odrobina oleju w airbox.Jest to specjalnie polaczone gumowym wezem. Mysle ze nie masz sie czym przejmowac jezeli sa to male ilosci olejowych wymiocin w airboxie.

Jezdze banditem 600 wiec to bardzo podobny silnik, oleju zalewam mu pod gorna kreske,i czasem jak spuszczam syf z airboxa to i troche oleju z woda tez splynie.Ilosci oleju sladowe, ale jednak.

Wiec mozesz sie cieszyc motocyklem i nie zawracac sobie tym glowy.Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne zjawisko. Odpowietrzenie skrzyni korbowej poprowadzone jest do filtra a co za tym idzie opary z oleju osadzają się w środku i co jakiś czas wypadało by umyć to benzynką. Ale moim zdaniem ma to i swoje uroki bo ewentualny syf który wpada do puchy nie fruwa tam w środku tylko przykleja się do ścianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: gratuluje szlifiereczki moze przezyjesz sezon hehe a jak zyga to i zlom pewnie :buttrock:

 

 

 

 

 

 

 

 

ps. zartowalem przyjacielu spoko motorynka widzialem :icon_mrgreen:

Edytowane przez tajnos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...