Skocz do zawartości

Co na początek?


kropi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie pisales albo nie doczutalem ile masz wzrostu i ile wazysz bo to wazne!

186 cm i ok. 90 kg, mój "plecaczek" 162 cm i 53 kg.

 

A CB500 tez dobra opcja. W UK CB500 to moto dla tych co akurat zdali test na pełne prawko i muszą jeszcze wiele się nauczyć. Moto jest zwinne, ekonomiczne, łatwe w prowadzenie ale przegrywa tylnym zawieszeniem i prowadzeniem z GS500E.

Ten drugi też mi się podoba, do tego są w podobnych cenach - z tego co czytałem, ponoć silnikowo lepsza Honda a zawieszkowo Suzi. Obie są fajne - w miarę wyważone, proporcjonalne, rzekłbym - neutralne stylistycznie. Niestety, Łódź i okolice to jakaś pustynia motocyklowa, zazdroszczę Warszawiakom i mieszkańcom województw zachodnich - a najbardziej tym, co siedzą w UK :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżak wita Świeżaka !!!

Zaczynałem rok temu od Virago 535. Mam 186 cm i 100 kg.

Powiem szczerze, na pierwszy motor tylko 535. Ma wady i zalety ale to chyba jak każdy.

Jest trochę za mała przy naszych wymiarach, ale spokojnie opanujesz tą moc i nie będziesz miał problemów z manewrami. Do tego akurat mój sprzęcik był praktycznie bezobsługowy, tylko paliwko i w drogę. Jak wybierzesz mniejszą pojemność to szybko Ci się znudzi i będziesz niezadowolony, 535 to taki kompromis na pierwsze przejażdżki.

Niestety mam złe wieści, za 5 tys. chyba ciężko będzie wyrwać coś co nie sprawi kłopotów. Moja była z 95 roku kompletnie ubrana i kupiłem ją za 8 tys. Rok później sprzedałem za 10 tys. ;) Do tego są raczej chodliwe, więc nie będziesz miał problemu z odsprzedażą. Moja poszła po 8 godzinach na aukcji. Jak już coś kupisz to zapraszam w okolice zalewu sulejowskiego. Daj znać to pośmigamy razem.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pozwolę sobie poprzeć Twoją "faworytkę" oraz osoby wspierające tą opcję, czyli Virago 535. Po latach przerwy był to pierwszy poważny motocykl mojego męża, który wzorowo służył do doskonalenia umiejętności i do podróżowania we dwoje. Moc łatwa do opanowania, a przy tym wystarczająca do spokojnej jazdy... więc ani kierujący, ani pasażer nie mają na co narzekać... przynajmniej przez pierwszy sezon. A potem okazuje się, że przydałoby się zmienić sprzęt na większy, mocniejszy, itd. Dlatego nie powinieneś brać pod uwagę sprzętów o pojemnościach niższych ( pisałeś o 250), bo ani Ty się tym nie nacieszysz, ani z żoną nie pojeździsz!

Nic na siłę, lepiej poczekać... może się trafi za małą kasę, a może żona dołoży... Warto! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Łódź i okolice to jakaś pustynia motocyklowa, zazdroszczę Warszawiakom i mieszkańcom województw zachodnich - a najbardziej tym, co siedzą w UK :buttrock:

 

A na motobajzlu w Łodzi nie ma żadnych współczesnych moto na sprzedaż? Łódz to jedna z wiekszych imprez handlu moto i bajerami z tej dziedziny.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak wczesniej ktos pisal

535 przy twojej masie i wzroscie bedzie za mala! a jak jeszcze bedziesz chcial jezdzic we dwoje to juz wogole mala wiagra odpada! najlepiej bedzie jak sie sam przymierzysz i wtedy sie okarze!

pozdrawiam

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...