Skocz do zawartości

Rospoczęcie sezonu GRYFA Gryfice


green
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy w razie czego jest szansa, żeby się do kogoś podczepić? bo nas póki co max. 2 osoby jadą :icon_rolleyes:

Myślę, że tak. Tu na pomorzu zachodnim same dobrotliwe duszę. Nie będzie kłopotu. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w razie czego jest szansa, żeby się do kogoś podczepić? bo nas póki co max. 2 osoby jadą :icon_rolleyes:

 

 

hmmm podczepić powiadasz :icon_biggrin:

 

a tak na poważnie to od Koszalina mogę pociągnąc, ale na przelotową nie mniej jak 140 niestety

 

 

a jeszcze jedno pytanko do Kefasa: ateista będzie mile widziany pod kościołem i na poczęstunku czy mnie zakopiecie pod krzyżem?? :smile:

Edytowane przez kazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm podczepić powiadasz :icon_rolleyes:

 

a tak na poważnie to od Koszalina mogę pociągnąc, ale na przelotową nie mniej jak 140 niestety

bardziej chodziło mi o pokój, bo na trasie to ja nikogo swoim żółwim tempen męczyć nie będę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodziło mi o pokój, bo na trasie to ja nikogo swoim żółwim tempen męczyć nie będę :icon_rolleyes:

 

no to do pokoju to jak pokój na 4 liczony to ja napewno zaklepuję 2 miejsca dla Artura z Dorotą z Koszalina (dojadą w sobotę) więc akurat 1 miejsce będzieq więc spoko zapraszamy, ale pewnie będzie wybór gdzie się ulokować, więc spokojna głowa

 

pzdr

Edytowane przez kazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm podczepić powiadasz :smile:

 

a tak na poważnie to od Koszalina mogę pociągnąc, ale na przelotową nie mniej jak 140 niestety

a jeszcze jedno pytanko do Kefasa: ateista będzie mile widziany pod kościołem i na poczęstunku czy mnie zakopiecie pod krzyżem?? :icon_rolleyes:

Kazan czasy inkwizycji minęły dawno. Każdy motocyklista jest mile widziany, a im nas więcej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zla impreza sie szykuje.Bede na200%,niezależnie od pogody.

Sol jasne, że niezła impreza się szykuje. Od Szczecina na pewno będzie wieksza grupa jechać. Wiem, że Krzas szykuje się od piatku, ale na pewno na Ciemnej Stronie Mocy brać się skrzyknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kefas szykuje sie i Ciemna i Jasna :icon_mrgreen: Tak na marginesie-orientujesz sie gdzie lezy Dworek nad Rega?Czy to daleko od Trzebiatowa?

Sol Dworek jest kilometr od Trzebiatowa. Droga na Mrzeżyno po lewej stronie przed stadniną koni w Nowielicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak pogoda nie nawali to jestem na 101%

 

pzdr

lepiej zacznijmy już tę pogodę zaklinać, bo prognozy są co najmniej takie sobie :)

 

chociaż biorąc pod uwagę to, jak sie ostatnio sprawdzały, to nadal uważam, że będzie ładnie :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...