Skocz do zawartości

Naked Bike


Rekomendowane odpowiedzi

zwracam honor na Hornecie nic nie wieje nawet przy 250 km/h... a tak wogole to moto bylo mojego dziadka a ja go nie widzialem na oczy

 

:icon_exclaim:

 

żal Ci dupe sciska, ze ktos zmienia moto co chwile ? VN800 tez sprzedaje bo mi nie lezy :banghead: , jest jeszcze Fazerek 1000 z 04 i xj600 z 01, zapraszam do oglądnięcia. Nie ukrwam sie, mozesz sobie popatrzec na Gixerka też.

 

PS. FRIDGE mam -Ci wyslac skany dokow moto,zebys uwierzyl ? :bigrazz: Moge Ci wyslac skan V5C jak ci ulży na sercu :bigrazz:

 

Pisalem juz wiele razy, jak o czyms czy o kims nic nie wiesz to po co sie udzielasz ? rodzice Ci przybijali zabawki do podlogi ? Smiejszesz sie ? twierdzisz, ze sie zblazniam a myslisz, ze mnie to cos obchodzi i robie sobie cos z tego ?

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak Ty to robisz, ze Ci wiatr nie przeszkadza na Hornecie ?

 

Nie wiem jak na Hornecie, ale na MV Agusta Brutale popędziłem prawie 240 i mi łba nie urwało, hehehe. Wiało? I co z tego :). Nie piszcie mi tylko że szybko na nakedzie się nie da. Wiadomo, z owiewką lepiej, ale da się? Da !

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray , a wyjasnij mnie jedna sprawe. Pisales kiedys ze mieszkasz w Zielonej a teraz patrze ze FSW masz w opisie. A to mi pod Swiebodzin podchodzi ;) To jak to w koncu jest?

 

Tak Świebodzin ale malo kto wie gdzie to jest wiec czesto podaje ZG :)

 

Nie wiem jak na Hornecie, ale na MV Agusta Brutale popędziłem prawie 240 i mi łba nie urwało, hehehe. Wiało? I co z tego :). Nie piszcie mi tylko że szybko na nakedzie się nie da. Wiadomo, z owiewką lepiej, ale da się? Da !

 

Pawel

 

Racja da sie, ale gdzie tu jakas przyjemnosc, to,juz walka o przetrwanie a jazda na motocyklu ma byc przyjemnoscia. :crossy:

 

Pozdro.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor na Hornecie nic nie wieje nawet przy 250 km/h...

 

A jak będziesz jechał 250 km/h "z wiatrem", zakładając że wiatr będzie wiał również z prędkością 250km/h to będzie wiało na moto czy nie ??? :banghead:

 

ps miałeś takiego horneta co pędził 250 km/h :P Ty miałeś zdaje się 600, normalnie 900 pójdzie 230 +- , więc jeszcze te 20 brakuje, ale może z górki to wszystko jest możliwe :biggrin: . Normalnie :)

Edytowane przez qqruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...