Skocz do zawartości

Czy ktoś może oglądał te moto?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze nie rozumiesz, ale nie matrw sie tym i czytaj uwaznie forum :wink:

A wiec 50 latek martwi sie o swoje hamulce i zmienia przewody na stalowe, ale plynu juz nie wymienia.

Nakleja na moto kilka nieryginalnych naklejek i maluje czasze. Oczywiscie przez 14 lat pod jednym wlasciciele CBR zrobila magiczne 40tys km.

Jednak sprzedawca wszytkiego nam nie mowi.

 

PS. Patriko, widze ze zmieniles moto na 1000RR :P

Pokazales juz zdjecia w ''Chwale sie''?

 

Nie lubię się chwalić. Cóż tak Cię ciągnie do mojego bajka ;) Chcesz popatrzeć to zapraszam do siebie :) Aaaa i dzięki za brawa, też to uważam za ogromny duchowy sukces :wink: A tak swoją drogą boli Cię, że ktoś potrafi zaorać lepiej niż Ty? :)

 

Oj nie przesadzaj, nawet na tym Forum jest kilku handlarzy. Sposob na zarobek, jak kazdy inny. A wrzucajac wszystkich do jednego worka, obrazasz niektorych.

 

Może w inny sposób. NIE spotkałem NIGDY żadnego UCZCIWEGO handlarza. Dlatego mam zamiar oczerniać wszystkich cholernych pryncypałów robiących innych w chu*a ;)

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i prawda, poszukam czegoś bliżej... ale jak ktoś chce szybko kupić i ma wielką ochotę i chciałby jeździć nawet teraz we względenej zimie/wiośnie... to szuka wszędzie :biggrin:

 

Widzę, że rozmowa skończyła się względnie zabawnie, no bo z pytania "co sądzicie o sprzęcie" wynikło, że koleś to oszust, jak każdy inny. No ale spoko, generalnie rozumiem, że wiele osób może mieć marne wspomnienia... Mi też znajomi tłumaczą kupować tylko do znajomych, no ale nie zawsze można....

 

Tak więc może (pojawiło się tu "jest wielu handlarzy na forum") możecie polecić kogoś koło Warszawy, albo gdzieś w mazowieckim....

 

Acha i podruce kolejny sprzęt... ;) A może ten? :

 

http://moto.allegro.pl/item311842080_honda_ntv_hawk_gt.html

 

Pozdro i dzięki za ... zjechanie tamtych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl ma 18 lat. Cytat "W Polsce mało popularny, należy do rzadkości." pomyśl, czy części do niego są popularne....? i czy będą potrzebne :biggrin:

 

Najpierw pokazałeś nam "plastiki", teraz nakeda. Czy Ty dokładnie wiesz co chcesz kupić ?

Mnie się wydaje, że chcesz na szybko "wyrwać sprzęta i wymiatać po ulicy".

Wyluzuj trochę, kupowanie motocykla pierwszego z brzegu albo 18 letniego "unikatu" w skali kraju to nie najlepszy pomysł.

jeśli chcesz coś w tej cenie to rozejrzyj się za GSF600 na przykład : moto popularne, części dostępne, mechanikom z serwisów dobrze znane, akcesorii tuningowych tez mnóstwo jakby Cię to kręciło, moto mocne i na miasto i na trasę się śmiało wybierzesz, wersja z owiewką zapewni nawet większy komfort w trasie.

 

Pomyśl co chcesz - dobre moto do bezstresowego latania czy cokolwiek.

Jak cokolwiek kupuj bez zastanowienia bo szkoda czasu, jak coś dobrego sprecyzuj swoje wymagania i możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeswit w pierwszym swoim poście podrzuciłeś na forum zapytanie o dwie sztuki CBR'ki ... w ostatnim [jak dotychczas] piszesz, że chciałbyć już kupić by zacząć latać z początkiem wiosny.

 

Nie będę pytał czy masz prawko ;) bylebyś felernie nie trafił w moje dzieci na przejsciu dla pieszych :) A tak poważnie to zapytam czy to ma być Twoje pierwsze moto? Może powinienieś poczytać co na pierwszy motocykl i zastanowić się czy warto na początek inwestować w "stare" plastiki? Tutaj też nie mówię, że NIE - po prostu uważam, że warto się zastanowić. Na naked'a wystarczy a i młodszego może znajdziesz ... do tego więszy wybór będziesz miał.

 

Napisz czego oczekujesz i jakie wymagania może coś poradzimy :biggrin:

 

Co do wszechobecnych "nieuczciwych sprzedawców" i "kręconych liczników"... mam na sprzedaż swojego Bandziora 600S z 99 ... i wiecie mam problem z jego sprzedażą, bo stan licznika jest prawdziwy a moto chodzi i pracuje naprawdę OK'ej. Napisałem nie tak dawno ogłoszenie, ale nawet nie było jednego telefonu. Po prostu osoby kóre kręcą licznikami i oszukują ludzi nie dają szans tym którzy chcą być uczciwi ...

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do wszechobecnych "nieuczciwych sprzedawców" i "kręconych liczników"... mam na sprzedaż swojego Bandziora 600S z 99 ... i wiecie mam problem z jego sprzedażą, bo stan licznika jest prawdziwy a moto chodzi i pracuje naprawdę OK'ej. Napisałem nie tak dawno ogłoszenie, ale nawet nie było jednego telefonu. Po prostu osoby kóre kręcą licznikami i oszukują ludzi nie dają szans tym którzy chcą być uczciwi ...

 

Smoku

 

Spoko, spoko... Każda zmora znajdzie swego amatora :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzaj, nawet na tym Forum jest kilku handlarzy. Sposob na zarobek, jak kazdy inny. A wrzucajac wszystkich do jednego worka, obrazasz niektorych.

 

zgadzam sie z tymi słowami :biggrin:

 

A co do 50letniego wlasciciela cbrki to w wloskim dowodzie rejestracyjnym jest wpisana data urodzenia własciciela oraz ilu ich było, wiec latwo sprawdzic.

<handlarz> :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego właściciela to bym nie wierzył sam mam auto zarejestrowane na ojca żeby ubezpieczenie mniejsze płacić a jeżdże nim tylko ja. powiem wam jak kupowałem swoja YZF pojechałem do dobrodzienia do handlarzy - straszne cwaniaki, za moto wołali nie mało bo 8000zł. i to nie zarejestrowane ni holery nie chcieli opuścić i pomyślałem że albo są pewni że moto jest ok i dlatego albo takich z siebie robią dodam że przebieg 56 tyś. zaryzykowałem kupiłem i do dzisiaj nie narzekam nic się nie posypało żadnych stuków ani szumów jestem naprawde zadowolony tak więc nie każdy handlaz to oszust ale nie da się ukryć, że wiekszość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc może (pojawiło się tu "jest wielu handlarzy na forum") możecie polecić kogoś koło Warszawy, albo gdzieś w mazowieckim....

 

120km od Warszawy (mazowieckie) :lalag:

 

Suzuki GSXF 600, 1999rok, czarny, stan idealny, 100% bezwypadkowy, oryginalny lakier, kufer givi maxia52, torby podróżne, 9000zl (bez dodatkow taniej)

 

Suzuki RF 900, 1995rok, czarny, stan bardzo dobry, lezal na prawa strone (przetarty wydech, malowana owiewka, przetarty kufer), kufer nonfango52, 6500zl (bez kufra taniej)

 

Suzuki SV 650 S, 2003rok, niebieski, stan idealny, 100% bezwypadkowy, oryginalny lakier, 13500zl

 

Suzuki GSXR 600, 1997rok, bialo-niebieski, stan ogolny bardzo dobry, do wymiany rozrzad, lezal na lewa strone (zagieta nozka zniany biegow, przetarty dekiel, zmienione owewki), 7000zl

 

kom. 888 124 851

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...