Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

***cztery konie :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :lalag:

***2 zlote nie bedzie za wolno???

a czas to chyba 17:52, skoro o 17 wyjezdzamy, nie??? :cool: ;)

 

No o 17:00 wyjezdzamy z Pogodna- nie pozniej.Nadal nie wiem gdzie wy się do nas dołączycie?Czy umawiamy się że wy nas dogonicie po pół godziny od naszego wyjazdu?Czy tez twoje 2 złote oznacza dogonicie nas;)

 

 

Zaraz sie zrobi 8 :P

 

No jak widzę powiększa się grupa wyjadowa.Przelotowa to 110-120 km/h. To z uwagi na obecność "arbuza" Szachciorwego,który ma już swoje lata :P Przyjezdzamy kolo 21-22 do Wrocławia.Tam piwkujemy,kimamy i z rana rozpoczynamy zwiedzanie i aż do nocnych godzin. W niedziele o 6 rano plan wyjazdu do Oświęcimia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzanie Wrocka na piechote ?

Nocleg na polu namiotowym ?

Ja chce wieczorem na piwko do Spiża :icon_mrgreen: ( mniam mniam mniam :lalag: )

 

No Spiż haha piwo dobre- czyści flaki:D

Zwiedzanie z kapcia bo Rynek i inne atrakcje są w pobliżu. Nocleg na własną rękę.

 

Czy ktoś z was może na gg dokladnie napisać dla Szachciora droge do sklepu Louis i Polo w Berlinie?Chodzi dokładny dojazd.

Sorki za kulfony :icon_mrgreen:

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gitta, jak ty sie za cos zabierasz, to zaraz sie z tego robi impreza na skale europejska niemalze. :cool:

Zycze Wszystkim fajnej wycieczki :lalag: , smacznego pifkowania :icon_mrgreen: i dobrej zabawy :icon_mrgreen: Uwazajcie na siebie. I duzo zdjec przywiezcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gitta, jak ty sie za cos zabierasz, to zaraz sie z tego robi impreza na skale europejska niemalze. :cool:

Zycze Wszystkim fajnej wycieczki :lalag: , smacznego pifkowania :icon_mrgreen: i dobrej zabawy :icon_mrgreen: Uwazajcie na siebie. I duzo zdjec przywiezcie ;)

 

Nie no bez przesady.tak jakos wyszlo.

A czy dzisiaj ktoś reflektuje na śmiganie?Jak cos to o 20:00 na Wałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, Gitta, chyba na zlośc mi to robisz :icon_mrgreen: Wiesz, ze mam sprzęt niesprawny i pod moim postem o śmiganiu piszesz??? A jak mój motór bedzie na chodzie to Ciebie nie bedzie :icon_mrgreen: I tak w kółko... Ale i tak dobrej zabawy Ci życze. Pojezdzimy jak wrocisz a mojej er-ce nic wiecej sie nie przytrafi (tfu, tfu przez lewe ramie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Spiż haha piwo dobre- czyści flaki:D

Zwiedzanie z kapcia bo Rynek i inne atrakcje są w pobliżu. Nocleg na własną rękę.

 

Czy ktoś z was może na gg dokladnie napisać dla Szachciora droge do sklepu Louis i Polo w Berlinie?Chodzi dokładny dojazd.

Sorki za kulfony :icon_mrgreen:

 

Witam! Gitta trochę ciężko bez planu przed oczami i w ogóle bo to Louis w dwóch różnych miejscach jest lepiej by bylo razem pojechać . Pozdrawiam

Ps: Jak w czwartek to ja chętnie , bo mój krzyż już w porzo będzie .

Edytowane przez Plakatufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z szanownych koleżanek i kolegów wie może gdzie w Szczecinie można pospawać troche plastiku i metalu. Potrzebuje takowej pryjemności a nie wiem gdzie u nas można z niej tanio skorzystać :icon_twisted:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiedle słoneczne-zachod, na ulicy jasnej w ciagu garazy, zaraz za MZK swoja kanciape ma pan Kaziu (alias Magik) Tanio i bardzo fachowo.

 

Dzieki wielkie. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś propozycje to czekam. W sobote będę jeździł i szukał więc lepiej mieć kilka miejsc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi pożyczyć na weekend przeciwdeszczówke jakąś ? Sam sie jeszcze nie dorobiłem,droga do Wrocławia dalega a pogoda nie nastraja optymizmem :/

 

Pozdrawiam ALL

 

P.S.Gitta - jaaaaaaaaaaaade :crossy:.Zgadajmy się co do miejsca spotkania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...