Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to mam rade dla kolegi Seboki: zrob FTPa podaj adres tutaj gdzie bedziemy mogli odrazu wrzucac zdjecia, i nie bedzie takich przestojow i 15 adresow do ogladania zdjec :icon_biggrin:

 

Powodzenia, i sluchaj sie Pan prezes bo pogroza paluszkiem... :buttrock: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga !!!!! ściagam zdjęcia od Vidlaka mam już 17% :buttrock:))) zostało mi jeszcze 8 godzin do ściągniecia, wiec jutro nie śmigam bo spie :buttrock:)) Pozdro!

 

Ja z aparatu przez kabel USB na PC ściągałem je ze 2 godziny :icon_mrgreen: podtlenek do kompa sprzedam działa rewelacyjnie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze foty z Woświna były już wczoraj na mojej stronie http://www.seboka.republika.pl , jak już wiecie ja przejmuje obowiązki moderatora , czekam na materiały od Carioki i ostro się biorę . Czyli lada dzień coś pójdzie , uwagi teksty lub zdjęcia które mają być umieszczane na stronie proszę kierować na [email protected] lub na [email protected] . Teraz proszę o chwile cierpliwości bo od ręki tego nie zrobię póki nie dotrą do mnie materiały .

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czołem.

Mam prośbę, potrzebujemy pilnie listę Halo Szczecin, bo mamy niecne plany.

Zrobiłem coś takiego i proszę do środy wieczora o uzupełnienie ew. brakujących:

 

Gitta

Walkie

hikor

Seboka

Vidlak

Carioka

Sylwia

Kopernik

generał

ann

landryna

viperPL

Zana

hiszpan

SzymonKa

Konrado

si3wca

DEJAY

miśkaDR

Niedźwiedź

Zbychu_Belzi

Góraleczka

Heniu

Majkel

BORAS25

Skolinka

Kraka

MOTOWARIAT

P.r.e.z.e.s

Stix

kermadec

Marcins

Jaskółczeka

dr.Big

zurek1976

jarob

Marek Sosnowski

NEVRE

Sylwek

Córcia

Kudlaty

21maja

PAWULONIK

mikoch

Vizka

mikitl

dziejas

Wolenweider

DiZel

IceMan

Siuryt

Sokół

domell

Batman Batman

Major

Stix

buddha

rafusz

Kriso

piotreks

Bandzior

orzelek

M@LY

Redskin

Kaśka (klameczka ;-))

moby

Czarek-fighter

moominator

misiekts

666

OZ

dziki46

Monia

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dominik, zajebiste te znaczki

Hmm, ja się natyram po nocach, a Dominik zbiera laury, tak? nihuhu :biggrin: ale nieważne, jest taki, bo nie mam innego materiału, potrzebował bym ten znak w jakiejś formie graficznej oryginalnej, to by się zrobiło ładniej, a poza tym on nigdy nie będzie dobrze widoczny, ponieważ literki występujące na nim po zmniejszeniu do 30 pix wysokości zawsze zrobią się plamką :icon_mrgreen: Jak macie jakąś propozycje własnej ikony grupy, proszę zapodać, mogę podmienić. Jedyny warunek, to wielkosć max 130x30 pixeli.

Poza tym całą listę spiszcie, kogo dodać do grupy, to może przed wyjazdem zdążę, a wyjeżdźam jutro o świcie, więc zostało tylko dzisiaj, albo za dwa tygodnie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukałam szukałam szukałam i nie mogłam znależć Halo szczecin i odgrzebałam jakiś stary temat:( a tu sie okazało że mamy osobny dział.Dziękujemy ci Dominiku no i oczywiście Adminie:)!!!!!!

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukałam szukałam szukałam i nie mogłam znależć Halo szczecin i odgrzebałam jakiś stary temat:( a tu sie okazało że mamy osobny dział.Dziękujemy ci Dominiku no i oczywiście Adminie:)!!!!!!

 

Oczywiście popełniłem ten sam błąd. I mało zawału nie dostałęm jak zobaczyłem co odkopałaś. Ostatnie posty w styczniue 2005 :icon_mrgreen:

 

Fajnie że mamy własny dział. Brawo dla zarządu forum :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też na początku sie troszke zmarszczyłem widokiem HALO z 2 stronami ale pani prezes szybko wyjaśniła co i jak - Dominiku i Adminie THX :biggrin:.

 

Proponuje jeszcze dać w tym 2-stronicowym HALO linka na to obecne i temat zamknąć (albo zrobić ogłoszenie w tym dziale co by ludzie nie błądzili :icon_mrgreen: )

 

Pozdrawiam ALL

Edytowane przez kermadec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...