Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałem że to zdjęcie z temp. jezdni nie wyszło tak dobrze. HEHE Sobota fajowa była. Zwłaszcza dla Kondrada. :D ;)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz zrobic forumowe "pod napieciem" :D Daj spokoj to jest ich sparawa ( tak przymajmniej mi sie wydaje ). Pozdro

 

 

mysle ze bedzie po sprawie jak pan poniesie konsekwencje swojego złego i nie odpowiedziałnego zachowania -trzeba aby nasza grupa była zgrana a nie jeden na drugim jezdzi po plecach.pozdrawiam do nastepnej strony PA

 

sa juz pierwsze kroki do porozumienia wiec czas pokaze :?: TRZEBA DAC SZANSE ZAGUBIONYM I JA TO ROBIE' date='POZDRAWIAM[/quote']

 

 

na dzis nasz kolega michał znow sie wycofał z odpowiedzialnosci i stwierdził ze on jest wpozo i nie chcacy sie tak zachował ,A JA TAK NIE MYSLE I ZADAM NAPRAWY MOJEGO APARATU FOTOGRAFICZNEGO KTORY ZOSTAŁ ZEPSUTY

MICHAŁ NIE MA NAWET ODWAGI POPATRZEC MI W OCZY TYLKO WYSŁUGUJE SIE TELEFONEM I OPINIA KOLEGI I JAK DZIECKO BOI SIE ODPOWIEDZIALNOSCI ZA SWOJE CZYNY ,

pisze to na FORUM poniewaz jest to naganne zachowanie i nie nalezy go lekcewazyc ,gdyz dzis dotyczy mnie a jutro moze CIEBIE.

NIEKTORZY Z WAS SIE Z TYM GODZA I AKCEPTUJA TO ALE NIE JA I BEDE UPRZEDZAŁ WSZYSTKICH I WSZEDZIE PRZED TAKIMI LUDZMI

grono motocyklistow juz raz było podzielone przez jego zachowanie a teraz znow tak bedzie -NIE JEST TO SMACZNE I ZDROWE,[/size]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens Generał wałkowanie tego tematu na forum!!!!!!!!!!!

Nas to nie interesuje !!!!!!!!!!!!

Daj już spokój !!!!!!

 

no to zabron mi ,mysle ze jak tak cie to nie interesuje NIE CZYTAJ I NIE ZWRACAJ UWAGI.goraco pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE CZYTAJ I NIE ZWRACAJ UWAGI.goraco pozdrawiam

 

Nie sposob tego nie czytać.Nas też to jakoś nie interesuje co miedzy wami się dzieje.Dajcie sobie porządnie w morde i załatwicie sprawe po męsku.To jest temat o pogodzie,motocyklach i gołych babach ;) a nie o niesnaskach miedzy wami :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE JEST TO SMACZNE I ZDROWE

 

na dzis nasz kolega

nasz czyli kogo?

michał

pisze sie z duzej litery

WYSŁUGUJE SIE TELEFONEM I OPINIA KOLEGI

po to jest telefon zeby z niego korzystac a kolega był swiadkiem i tu Cie szlag trafia ze nie mozesz ode mnie kasy wyciagnac. ;)

NIE JEST TO SMACZNE I ZDROWE

i kto to mówi Mielenko 2005 się kłania wtedy było nie smacznie i nie zdrowo.

 

I tym postem zakańczam temat aparatu bo juz nie ma sensu tego dalej toczyc.A jak chcesz Jacku sobie jeszcze popisac to dam ci kawalek serwera na stronie Halo i tam do bólu mozesz sobie pisac :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pozdrawiam Denerała i Majkel-a. "Ten się czubi, kto się lubi".

... . I wszystkich moich kole(żanki)(legów). Stare powiedzenie pszczół mówi: "Dont łory bi hepi" . A pogoda i tak fajna koleżanko Gitta.

 

Ps: ABY DO WIOSNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postem zakańczam temat aparatu bo juz nie ma sensu tego dalej toczyc.A jak chcesz Jacku sobie jeszcze popisac to dam ci kawalek serwera na stronie Halo i tam do bólu mozesz sobie pisac ;)

a ja nie koncze lecz zaczynam ,i na temat MIELENKA 2005 mozesz sobie pisac jak cie tam nie było

grono motocyklistow powinno byc zgrane wydaje mi sie ze twoje gwiadorstwo pomalutku juz bedzie wygasało-masz to jak w banku

 

ciekaw jestem jak ten serwer zdobyłes ze jest TWOJ?A PISAŁ BEDE GDZIE CHCE I GDZIE MI SIE PODOBA

DO ZOBACZENIA NA KOLEJNEJ STRONIE [/size]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak tam sie szykuje srodowe spotkanie 22 marca macie juz jakies konkretne miejsce??

nareszcie wszystko zlozylo sie tak wspaniale ze bede caly tydzien w szczecinie na kursie i chcial bym z wami wszystkimi napic sie ;)

a taka mila wiadomosc na marginesie te allegro to fajna sprawa kupilem dzis swojej ukochanej kurteczke (skure) za niewielkie pieniadze a co niech ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...