Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem przed chwilą z Berlina i co się okazuje? Dzisija zrobili sobie małe rozpoczęcie sezonu. Cały dzionek setki jednośladów latało po mieście.

Witam! Tam jeżdżą cały rok. A jak zaświeci słońce to wychodzą jak rosówki. OKROPNOŚĆ. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandzior wrzuc mi na maila jak morzesz fotki z dzisiejszego wypadu

okey' date=' się robi.

było cool :buttrock:

 

[ [i']Dopisane: 04-03-2006, 23:12[/i] ]

film dokumentalny pt. "kupiłem Firebalde'a" wypalę na płytce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film dokumentalny pt. "kupiłem Firebalde'a" wypalę na płytce

 

Aktor roli pierwszoplanowej pewnie do tej pory dygocze :lol: :lol:

Oby więcej takich przyjemnych wypadów.

Jeszcze troszkę a głupio mi będzie obok waszych koni moją VTR postawić.

Będę musiał parkować gdzieś z dala. :mrgreen: :mrgreen:

Konrado: bo jeszcze nie powiedziałem Fireblade przepiękny. Ach!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generał napisał:  

Gitta napisał:

O w morde!!!!Szok!!!!I weź wynajmuj mieszkanie u starszej baby!!!!

 

no własnie taka madra babcia pozbawiła mnie mieszkania ,płaciłem nie mieszkałem i jeszcze było zle -powinno sie takie baby usypiac

 

szkoda że nie poleciały nazwiska albo chociaż wyrażniejsze twarze mogły być....może miały by baby nauczkę...chociaż na taką zdrewniałą korę mózgową może coś jeszcze zadziałać ?????

 

Ostatnio w telewizji byl ten film z tymi degeneratkami. Beda mialy sprawe w sadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pochwalić Konradowego Bladziaka. Naprawde ładny koń! Wygląda na zadbanego! Oby słuzył długo i wiernie! Tak się ludziska ostatnio w sprzęty poobkupowali, że teraz wstyd nam (mi i Suni) bedzie sie z Wami pokazywać... Normalnie same ładne zabawki ostatnio ludziki pokupowali :D No nic ja swojej maszynki jeszcze przez pewien czas nie zmienie... Poprostu polubiłem ją.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super awatarek Panie Maćku

Kiedy to było cykane Pawulonik - teraz?????

 

 

 

Ta fotka ma już rok czasu .Tak cudownie było 20marca05. Carioka powinnaś dostać mandat za swojego awatarka , tyle czasu minęło a tu wciąż 535 i zrób w czasie jazdy będzie wiarygodniejsze.

Pozdrowionka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wstyd nam (mi i Suni) bedzie sie z Wami pokazywać...

 

Ombre znasz moj poglad na wyglad konia. no jak narazie jeszcze jest czysciutki bo widac ze gosc bardzo lubil sie lansowac, ale teraz bladz dopiero zacznie jezdzic. Musze ja troszke przykurzyc bo jest zbyt czysta jak na moj gust :buttrock: :buttrock: :D

Dzieki wielkie dla Miłosza, Bandziora i Kraki za towazystwo wczorajszego dnia.

Ps. 180 km w temp. -3 da sie przezyc. bylo zimno a co tam jak hardcore to hardcore :D ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ale Świnoujście zasypalo :cry:  

A juz mialem dzisiaj zabrac akumulator do garazu i polatac w sloneczku ale nie zdazylem zasypalo nas i caly czas sypie :D

 

 

no i w szczecinie jest lipa,chyba naprawde trzeba bedzie załozyc płozy do koni bo normalnie na kołach jazdy nie bedzie :cry: co za pech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt, pogoda biała. Spędziłem dwa dni na zaśnieżonym poligonie i już miałem nadzieję na trochę suszy i słońca a tu kicha :D

 

No kiedy w końcu??

 

Pozdro dla wszystkich i spóźnione życzenia samych krętych a gładkich dróg dla niedawnych solenizantów.

 

Do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...