Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pytałem o uwagi miałem na myśli bardziej merytoryczną zawartość strony niż kolorystykę itp. Przede wszystkim ma być poświęcona motocyklom klasycznym yamahy , właśnie czekam na pozwolenie od przedstawiciela Mitsui Motor Polska na opublikowanie materiałów z książek serwisowych . Jak by ktoś miał materiały to proszę mailem wysłać to postaram się umieścić . :) :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrado lecisz?

 

A jak. Na piwko zawsze z reszta co mam innego do roboty, pizdzi jak w kieleckim ze sie nawet latac nie chce, a jak mi sie latac nie chce to znaczy ze trzeba pic PIWO!!!

 

zrobił stronke dla mojej firmy i jest ok

 

hehe czarny humor :( ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :(

Jak widać w opisie również jestem z naszego kochanego miasta Szczecina ;) no i oczywiście często bywam na tym forum jako że raczej wolę wszystko najpierw przeczytać gdzie się da a potem dopiero działać :D

No ale może wrócę do rzeczy.

Motocykla jeszcze nie posiadam, zamierzam kupić go mniej-więcej pod koniec tego roku, jeśli wszystko wypali (tzn jeśli po robocie w wakacje starczy mi na to pieniędzy...). Wybór padł na Virago 750, już właściwie dość dawno ;) a teraz, skoro coraz bliżej spełnienia marzenia (posiadania własnego motocykla) zastanawia mnie coraz więcej prozaicznych spraw. Zwracam się więc do wszystkich forumowiczów ze Szczecina aby podpowiedzieli mi w sprawie trzymania motocykla w sezonie. Zimą mogę go trzymać w garażu ojca (na drugim końcu miasta), nie ma problemu ale nacodzień wolałbym mieć go bliżej siebie. I teraz moje pytanie - gdzie i jak w Dąbiu przechować motocykl. Czy można go zostawić pod blokiem zostawiwszy wszelkie zabezpieczenia czy konieczny jest np wynajęcie garażu? Długo o tym myślałem i nie widzę jak narazie innych rozwiązań :/ wpływ mają oczywiście koszta, bo gdybym miał możliwość kupiłbym własny garaż i niczym się nie przejmował :P no ale trzeba będzie liczyć się (niestety dosłownie) z każdą złotówką bo benzyna też swoje kosztuje...

Czy możecie mi cokolwiek doradzić? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie pomysły, uwagi. Jeśli wiecie także coś o cenach parkingów czy garaży do wynajęcia w Dąbiu to również z góry dziękuję :(

Kończę i tak już przydługi post, pozdrawiam i przepraszam jeśli zaśmieciłem ten temat

GBM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej na preclach juz napisalem, ale moze i tutaj znajdą sie osoby chetne na kulig. Np w niedziele do południa (kiedy jest jasno). Jakies spokojne miejsce, moze okolice głebokiego. Potem mozna by zrobic ognisko (jak ktos znalazl by suche drewno 8) ) Kiełbase tez mozna by zaprosić :lol:

 

Potrzebne auto z hakiem + sanki , kask motocyklowy tez moze sie przydac :twisted: (zalezy kto bedzie prowadził)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi cokolwiek doradzić? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie pomysły' date=' uwagi. Jeśli wiecie także coś o cenach parkingów czy garaży do wynajęcia w Dąbiu to również z góry dziękuję [/quote']

 

 

Siemako Nowy Forumowiczu!Miłego czytania i oczywiście udzielania się.Co do trzymania konia w lecie to zostaje ci poznać kogos do kogo byś mógł dostawić za niewielką opłata(albo wielką) do jego garażu albo stawianie motocykla na parking strzeżony,który kosztuje w granicach 100-200zł za miesiąc.Chyba że sa jakieś inne o których nie wiem to bardzo prosze forumowiczów o podpowiedź.

Troth trochę się pogubiłam skad jestes i gdzie chcesz trzymac konia?Pracujesz i mieszkaszw Dąbiu?Czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...