Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Strasznie sie rozprzestrzenia to nasze halo - witam nowych i nawet znam niektórych:-)

 

Mareczku sosnowski wszystkiego co najlepsze....

 

 

Troszke mnie nie bylo na forum ale bardzo fajne tematy poruszaliscie ostatnio o tych wyjazdach i dlugich trasach - mam nadzieje ze temat powroci na wiosne i wybierzemy sie razem na dlugaaaaaa trase ;-) - uklony dla jaskoleczki za temacik

 

Pozdrowienia i do zobaczenia w srode za 2 tygodnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke mnie nie bylo na forum ale bardzo fajne tematy poruszaliscie ostatnio o tych wyjazdach i dlugich trasach - mam nadzieje ze temat powroci na wiosne i wybierzemy sie razem na dlugaaaaaa trase Wink - uklony dla jaskoleczki za temacik

 

Miło jest czasami usiąść,powspominać, zaplanować następny wypad -aż się cieplej robi.... Pomarzyć fajna rzecz,a stąd już tylko jeden krok do realizacji

:P

PS.Koleżanka też Skorpionek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim! WYMIOT w srode to rewelacyjny lokal na odreagowanie po ciezkiej pracy i spotkanie z moto ziomalami. Zachecam i polecam wszystkim rowniez niesmialym. Karmadek w Berlinie jest kilkanascie sklepow z akcesoriami motocyklowymi, jezdzimy tam dosc czesto. Zanim zaczniesz zbierac info wsrod braci motocyklowej , pokaz ludziom ze nie jestes bolcem z internetem w domu. A jak nie to powodzenia w poszukiwaniach ,szczecinskie komisy moto sa debesciarskie PROMOCJA CALY ROK!!!!!!!!!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawulonik-THX za info.

Ale powiem tak-nie jestem żadnym bolcem.Pare osób z tego forum znałem przed moim pojawieniem się tutaj i chyba nikt nie określił by mnie mianem bolca.Naprawde nie rozumiem oburzenia które wynikło z mojej wypowiedzi na temat mechaniki.Jedni sie znają,drudzy nie i nie ma o co sie kłócić.Jeśli kogoś uraziłem to sorki

 

Skończmy ten temat i zacznijmy od nowa:

 

Mam na imie Marcin jeśli ktoś nie wie.Latam aktualnie na SHL i zbieram na Suzke SV.Po drodze były jakieś WSK i Jawy oraz pożyczane: GSX-F i Bandit.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie-obiecał mi płytke z ofertą berlińskich sklepów z ciuchami i akcesoriami motocyklowymi

Witam! Trzy sklepy najbardziej popularne w (Berlinie moim zdaniem):

LOUIS adresu nie pamiętam, http://www.louis.de/.

POLO http://www.polo-motorrad.de/html/start2.html

HEIN GEHRIKE http://www.hein-gericke.de/shop2005/hg/eb_...85677@155147894 .

Dwa ostatnie są nie daleko od siebie ok. 1800 m . Pozdrawiam BRAĆ SZCZECIŃSKĄ. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzieki serdeczne: :P .

Pozdrawiam Pyrzyce:).

 

P.S.A czy ktoś wie czy lepiej było kupić ciuchy jesienią czy może lepiej będzie kupić w lutym? (chodzi o Berlin oczywiście).Oczywiście gdybanie w sprawie jesieni nic już nie da ale może warto lecieć jeszcze w tym roku a może już w przyszłym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...