Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jestem w domku po niemal 2 dniach na obczyźnie. Kupiłem u niemiaszków Subaru. Wreszcie jestem w domu. U nas biurokracja u nich też. Wczoraj urzędy komunikacji były tam nieczynne lub w ostateczności czynne do 14:30 więc musiałem zostać w Germanii aby załatwić sprawy papierowe. Ten zakup przynajmniej poprawił mi humor po tym jak jednak dowiedziałem sie że mój związek trwający ponad 50 miesięcy jednak sie rozpada. Trudno bywa i tak. Niestety więc Sylwestra spędzę sam i prawdopodobnie z nie najlepszym nastrojem więc nie bedę próbował nawet zawracać komukolwiek głowy swoją osobą.

Bawcie się dobrze!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety więc Sylwestra spędzę sam i prawdopodobnie z nie najlepszym nastrojem więc nie bedę próbował nawet zawracać komukolwiek głowy swoją osobą.

 

Nawet o tym nie mysl!!!! Sadzisz że się nas pozbędziesz??? Nic z tego!!!!

Ustaliliśmy w Rio Brawo, że sylwester będzie i to huczny. Więc koniami a Cię tam zaciągnę!!! A reszta mi w tym pomoże. Już ty bądź tego pewien. Humor też Ci poprawimy................................. na siłę a co!!!

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc koniami a Cię tam zaciągnę!!! A reszta mi w tym pomoże.

 

No pewnie a co!!!! I to sam normalnie Miłoszowi pomoge. Za łeb i do bagażnika :P)

A co do sali o ktorej wczoraj rozmawialismy to niestety ale wiekszosc miejsc jest juz wynajeta a te ktore pozostaly sa strasznie drogie. Ale jeszcze nic straconego jeszcze jutro podzwonie moze jednak cos sie wymysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem oficialnie podziękować za dzisiejszą HALĘ. Zajebisty pomysł oby tak częściej.  

Ps. Żana nie denerwuj się następnym razem podniesiemy wyżej sufit  

 

Powiem krótko dwa słowa do....jesteście i do tańca i do różańca, a to w tych czasach rzadkość. Normalnie jesteście w PORZĄDKU.....

Za podnie sienie sufitu serdelecznie dziekuje

 

[ Dopisane: 01-12-2005, 23:33 ]

A co do sali o ktorej wczoraj rozmawialismy to niestety ale wiekszosc miejsc jest juz wynajeta a te ktore pozostaly sa strasznie drogie. Ale jeszcze nic straconego jeszcze jutro podzwonie moze jednak cos sie wymysli.

 

Dzisiaj powstał nowy pomysł związany z salą... Jeżeli uda się to będzie to sala gimnastyczna, na którą nie będziemy mogli wejść w normalnych wyjściowych butach więc pomysł jest taki aby to były piżamy i śmieszne kapcie. Czad nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

W końcu się zebrałem w sobie no i jestem :P

Niby się powinienem przedstawić ale imię Jarek niewielu coś powie więc zacznę od tego po czym można mnie poznać: Transalp i Boras (brat)

 

Pozdrowionka

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

am wszystkich  

W końcu się zebrałem w sobie no i jestem  

Niby się powinienem przedstawić ale imię Jarek niewielu coś powie więc zacznę od tego po czym można mnie poznać: Transalp i Boras (brat)

 

 

No brawo Jarecki!Witam w naszym gronie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

 

dziekuje seredcznie za zyczenia - wiem ze nieszczere, ale i tak sie licza :P

 

dzieki tez za wczorajsze pohasanie na sali - bylo fajnie.

MVP calego meczu zostal majkel tłenti siks :-)

 

i jeszcze chcialbym zaznaczyc, ze przewage punktowa calego meczu dla naszej druzyny zdobyly moje smierdzace bąki :P

 

[ Dopisane: 02-12-2005, 10:22 ]

a tera z innej beczki: jest pomysl, zeby wybrac sie ekipą w ktorys piekny weekend pozwiedzac jakies ciekawe miejsca. cos a'la bandziorowy wypad na rozpoczecie sezonu 2005 w bunkry. wprawdzie pogoda nie specjalnie dopisuje do ganiania końmi, ale mamy tez auta (np. hiszpan wlasnie cos przywlókł), wiec dawajcie propozycje ciekawych miejsc w zachodniopomorskim, ktore mozna obejrzec, a przy okazji dziabnąc sobie wursta z ognicha (posrod snieznych zasp :lapad: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powstał nowy pomysł związany z salą... Jeżeli uda się to będzie to sala gimnastyczna,

Juz jest i mozemy szykować sie do przygotowań sylwestrowo-organizacyjnych.

Dziewczyny :!: cała siła w Was :!: :!: :!: :!:

Chciałem oficialnie podziękować za dzisiejszą HALĘ. Zajebisty pomysł oby tak częściej.

Prawda, że superascie było???

 

Witam wszystkich

Wialski dla Borasa 2 :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A też się coś odezwe:)

Jakbyście mieli problemy Hiszpana gdzieś zanieść to służe swoja skromna mocą:P

Hiszpan nie dołuj się wiem, że to się łatwo mowi ale ostatnio przeżylem coś podobnego i już się otrząsnąłem jakoś.

Hmm ja sylwestra spędzam na ławce na placu zabaw na bukowym pijąc spirytus coby cieplej było :lapad:

A teraz jade nad morze odpocząć po tym wszystkim co ostatnio przeżyłem.

Miłego weekendu

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...