Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

masz układy  

to chyba jakis twoj krewny/ty szamanka masz wpływ na niebo/ i ten pan tez do nieba sie pcha  

 

Ma ktoś jakieś prośby do Ojca Dyrektora?W naszym mieście zakładam Studenckie Koło Miłośników Radia Maryja.Czy są chętni? :lol:

 

P.S. Jak z O.R. będą układy to i pogoda sie poprawi! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Miłe koleżanki i miłych kolegów. Czy oglądaliście film pt: Nie widząc zła, nie słyszac zła? Taki tam o "ślepym" i "głuchyn". BO MY TU Z SIURYTEM LOKALE PROPONUJEMY!!!!! ! A tu żadnego odzewu nie słychać. Czyżby ze Szczecina do Pyrzyc było dalej ja z Pyrzyc do Szczecina? No dobrze , dobrze rozumiem Was jest więcej. "MYŚMY PRZEGŁOSOWANI". Pozdrawiam i DO-ZO-BA-CZE-NIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ble! o czym Wy tu ostatnio gadacie?! Normalnie brak ruchu na świerzym powietrzu źle coś robi z klimatem rozmów skoro zaczyna sie pisac o OR  FE!

 

Właśnie ruch jest szczególnie w czwartek gdy gramy w siate.To ta jesienno-zimowa pogoda zrobiła z naszych mózgów kisiel :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo o lokalach...

 

Bylem se ostatno w piwnicy i... pogadalem.. i mam wpasc tam w weekend po dokladniejsze szczegoly, ale da rade sie ugadac na tansze pifko, na duuzy stol... brak miejsc parkingowych.. lokalizacja: centrum szczecina

 

[ Dopisane: 25-11-2005, 08:56 ]

Ja moge założyc podworkowe kółko różańcowe

A pszyjmiesz mnie na skarbnika ?? (skladni na pifko wprowadzimy ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty w czyjej to piwnicy byłeś?? i pogadałeś?? do kogo??  

 

nie poznaje kolegi    może to przez to ze z bracią motórową nie ćwiczysz na sali ciała i umysłu

 

a ty co CHWALIPIETO :D JAK KOMUS NIE DOWALISZ Z RANA TO CHORA JESTES

a taka kiedys ładna byłas TAKA AMERYKANSKA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty w czyjej to piwnicy byłeś?? i pogadałeś?? do kogo??

To taki lokal... i pogadalem do wspolwlascicielki.. kto teraz wlascicielem jest to nie wiem...

 

może to przez to ze z bracią motórową nie ćwiczysz na sali ciała i umysłu.

a to pszez to ze robicie sale w terminie co mnie nie pasi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty co CHWALIPIETO JAK KOMUS NIE DOWALISZ Z RANA TO CHORA JESTES

 

Gołąbku Ty mój

Jaki z Ciebie obrońca skrzywdzonych :-D :-D :-D

 

 

a taka kiedys ładna byłas TAKA AMERYKANSKA

Za cholerę tego nie kumam, chyba muszę więcej ćwiczyć .................................................. umysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...