Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej!

 

Milutko, ze pamietacie o mojej Klameczce! :P

Wasze zyczenia juz jej przekazalem tel, ale postaram sie ja tu zaciagnac wieczorkiem co by sobie sama poczytala :buttrock:

 

U nas przymrozilo - Suza do garazu, akumulator do cieplego miejsca i chyba zakonczylismy sezon w tym roku na dobre.

 

Do przeczytania wieczorem!

 

PS.PREZES, od nas spoznione ale szczere - najlepszego!! :notworthy:

 

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spisało się nowe miejsce?

 

Calkiem niezle dalo rade ... ale demokrqatycznym glosowaniem na pszyszly tydzien wybralismy namiot ;]

 

Nie nie nie!Namiot to jak juz ustalone zostało lokal dla kolegów lubiacych klimat zimy w lokalu a nie dla grupy ludzi :twisted:

Grzesiu!Jurny!Paskudo nie mieszaj z lokalem bo ja cie wezme zaraz w obroty to przestaniesz nadawac jak katarynka :lol:

 

Aha tutaj podaje linka do strony i forum gdzie można w bardzo miły sposob szefowi lokalu napisac co sie o nim mysli

www.rockcity.pl klikajac na forum i tam sa tylko trzy tematy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tutaj podaje linka do strony i forum gdzie można w bardzo miły sposob szefowi lokalu napisac co sie o nim mysli  

www.rockcity.pl klikajac na forum i tam sa tylko trzy tematy

 

Do posta się gościowi dopisaliśmy a w tej chwili utrzymuje się jedynie z szatni i trzech ludzi, którzy wczoraj byli... GEJ(oczywiście nie obrażając gejów)

 

Moja propozycja jest taka, aby sporzadzić listę pabów, które moglibyśmy pozwiedzać i zakotwiczyć na stałe...Oczywiście biorąc pod uwagę lokalizację takiego pabu i dogodną obserwację stojących na zewnątrz sprzętów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka, aby sporzadzić listę pabów, które moglibyśmy pozwiedzać i zakotwiczyć na stałe...Oczywiście biorąc pod uwagę lokalizację takiego pabu i dogodną obserwację stojących na zewnątrz sprzętów...

 

 

Owszem lokal z widokiem na motocykle byłby wskazany,ale przeciez teraz spotykamy sie w jesien-zima gdzie nikt nie jezdzi a w lecie nie musimy miec lokalu bo po co.Trzeba wtedy korzystac z pogody i jezdzic a spotkania zazwyczaj sa na Wałach.

 

P.S.Najlepsze życzenia dla klameczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klameczka!! Normalnie 100 lat!!! :)

 

Co do lokalu nie mogę się wypowiadać bo wyszedłem z roboty tak późno że nigdzie już bym nie dotarł. Ale za tydzień wpadnę.

 

Hiszpan. Właśnie co z autem??

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...