Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konrado i Mikoch z Waszych postów wynika' date=' że nie dojechaliście wczoraj do pubu... co sie stało? [/quote']

 

No tak nie dojechalismy' date=' ja bylej juz pijany a Mikoch :-x :-x :-x

Jutro wpadniemy z lekarstwem :) :D :D by ulzyc w cierpieniu!!![/quote']

 

hehehe! jak sie nie boicie kataru to zapraszam! siedze w domku i staram sie pozbyć tych wycieków... jak narazie idzie mi tak sobie :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie dojechalismy' date=' ja bylej juz pijany a Mikoch[/quote']

 

A Mikoch był conajmniej wkór......y. Nieźle wczoraj mi ciśnienie kilka spraw i ludzi podniosło. Postanowiłem więc wyładować złość w domu nie czyniąc krzywdy nikomu. No ale nic. Bywa i tak. Liczy się natomiast to że jutro piątek i upragniony wekend. Trzymajta się!!

 

P.S Fajnie że jeszcze nas tolerują w knajpce. :twisted: :twisted:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim !!!

 

Dziękujemy za zdjęcia - pies też ma parę ładnych fotek. Tereny są przepiękne. Rozumiem' date=' że wekendy spędzacie na zwiedzaniu. Fajnie bo my raczej na popijaniu.[/quote']

 

heja

no a my w ten weekend nie bylismy gorsi- do 4 na baletach...tylko ze tu troszke inaczej to wyglada pijesz ile sie da w domu, potem okolo 23 do taksowki i na balety -gdzie jedno piwo kosztuje 30 zl- a i tak wypilam 4 :-D

 

[ Dopisane: 03-11-2005, 23:06 ]

Pozdrowienia od Zurkow!!

Dziękujemy i dawajcie sprawozdanie po jutrzejszej wizytacji

 

Jesli chodzi o towarzystwo to ok ale wszyscy okolo 40 ' date=' pija tylko na wyjazdach i to duzo :) widzialam fotki, spotykaja sie co srody w swoim klubie i to jest naprawde super miejsce pelno fotek pucharow,piwko na miejscu , kuchnia, bilard, maja koszulko , czapeczki ibluzy z logo, i co najwazniejsze warsztat na miejscu ale o tym zurek napisze bo ja to tylko zimujace maszyny ogladalam :roll:

 

I jeszcze jedno--- [b']Zana dawaj przepis na sernika --w profilu mam adres [/b]

 

No i pozdrowka dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

no a my w ten weekend nie bylismy gorsi- do 4 na baletach...

Hey maja Kasiulko

Cieszy mnie bardzo' date=' że załapałaś klimata. I że się juz w domku nie nudzisz. Szalej szlej i nabieraj wprawy bo tu ( jak wpadniesz na chwilę ) żyć Ci spokojnie nie damy.

 

katar powoli mi przechodzi

Mam już nadzieję, że do następnej środy pubowej wyzdrowiejesz i nie będziesz juz nas straszył "kozą na bandżi" hihihi

 

My na dzień dzisiajeszy jestesmy w domu przed TV

Gitta zamawiam miejsce w pierwszym rzędzie i popkorn z colą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja fprawdzie jestem chory

to nic lepszego niz spirycik na katarek nie znajdziesz ;] ...

ale moze bysmy tak cos wypili?

wieczorkiem?

Ja dzisiaj odpadam (pije u kolesia na urodzinach)' date=' jutro wybieramy sie do Rumby, moja watroba spokoju nie zazna w ten weekend ;']

no a my w ten weekend nie bylismy gorsi- do 4 na baletach...tylko ze tu troszke inaczej to wyglada pijesz ile sie da w domu' date=' potem okolo 23 do taksowki i na balety[/quote']

To prawie jak u nas... do 22- 23 w akademiku a potem do klubu, tylko ze z buta a nie taxi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAJOR, NAJLEPSZE ŻYCZENIA W DNIU URODZIN :twisted: :arrow: :mrgreen: :arrow: ;) :arrow: :) :arrow: ;) :arrow: ;) :arrow: :lapagora: :arrow: :P

 

oby Twój koń posłusznym był, przy tym niepaliwożernym i do pionu rwał zawsze gdy potrzeba; życze też tego, by wspólne wypady częstszymi się stały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...