Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wienc ja komentuje...

 

wszcymajmy sie teraz z wnoszeniem (albo chowac dobrze) ze 2 -3 tyg .. wlasciciel da nam znizki .. potem tez wnosic/chowac a pszy okazji znizka...

 

Bo Olimpic nie jest tak kazdemu po drodze, do Rock city dojazd jest niezly... poza tym ja juz sie pszyzwyczailem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Olimpic nie jest tak kazdemu po drodze, do Rock city dojazd jest niezly... poza tym ja juz sie pszyzwyczailem ;]

 

 

Dlatego temat ten miał być poddany dyskusji.

Olimpic jest o tyle lepszy gdyż piwko jest po 2,5 zl (z beczki),jest w nim duzo miejsca i jest bliard a jak by nie było jest w centrum tak samo jak Rock City z tym ze w dwoch roznych czesciach szczecina. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Normalnie Monika teraz mnie zaskoczyłaś! Jak tak lubicie grzyby to co za problem w weekend podjechać np pod Loecknitz i nazbierać z pół bagaznika Smile oczywiście jesli tam jakieś grzyby są Smile Konrado tez z tego co pamietam miał ochote na wyprawę do lasu... Młoda w szkole ale o ile reszta towarzystwa ma czas i chęci to zawsze możemy zrabować Niemcom lasy Smile

 

Chętnie Hiszpan pojechałabym z tobą na grzyby, ale mi czasu brakuje :D Jak jutro wyjdę z domu o 14.00 to wrócę w poniedziałek o 20.00, z krótkimi przerwami. :cry: I to są obowiązki nie przyjemności :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Rock city dojazd jest niezly... poza tym ja juz sie pszyzwyczailem ;]

 

Ty to jesteś w porządku. Sam też tak myślę, bo dojdzie do takiej sytuacji, że każdy będzie jeździł nie wiadomo gdzie. Tak jak było kiedyś-jedni do Odludów, drudzy do Oberzy a inni do Rock City. Następowało wielkie szukanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie III edycje koszulek forumowych ogolnopolskich  

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p....php?pic_id=202  

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p....php?pic_id=204  

Ceny są kosmiczne męska 46zl a damska 44zl.

 

Muszę przyznać, że nasze zdecydowanie są ładniejsze i tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Normalnie Monika teraz mnie zaskoczyłaś! Jak tak lubicie grzyby to co za problem w weekend podjechać np pod Loecknitz i nazbierać z pół bagaznika Smile oczywiście jesli tam jakieś grzyby są Smile Konrado tez z tego co pamietam miał ochote na wyprawę do lasu... Młoda w szkole ale o ile reszta towarzystwa ma czas i chęci to zawsze możemy zrabować Niemcom lasy Smile

 

Chętnie Hiszpan pojechałabym z tobą na grzyby, ale mi czasu brakuje :D Jak jutro wyjdę z domu o 14.00 to wrócę w poniedziałek o 20.00, z krótkimi przerwami. :cry: I to są obowiązki nie przyjemności :!:

 

hehehe normalnie jakbyśmy sie na randkę umawiali ;) jeszcze przeczyta to Twój mąż i bedzie zadyma :P

 

A tak na poważnie to współczuje takiego trybu pracy... Normalnie strach sie bać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy przenieść się do OLIMPICa na ul.Jagielońskiej kolo RKF.  

Tam w każda srode jest promocja na piwko

Przyznaję że pomysł zacny. W środy piwko mają tam po 2,5 i salki oddzielne też są wystarczy się z nimi tylko dogadać.

Popieram zatem propo Generala by wyskoczyć tam próbnie.

STOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka moto pijaki! Mam plana zorganizowac sobie bluze ,dlugi rekaw,ciepla z logo forum .Moze znajda sie chetni ,wtedy bedzie taniej .Widzialem podobne w sklepie internetowym koszt 93 zl co troszke zniecheca. Koszt bluzy to ok 30zl, koszt nadruku mysle ok 15-20zl. Moze sie myle ,czekam na info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikoch napisał:

hiszpan napisał:

Witam! Normalnie Monika teraz mnie zaskoczyłaś! Jak tak lubicie grzyby to co za problem w weekend podjechać np pod Loecknitz i nazbierać z pół bagaznika oczywiście jesli tam jakieś grzyby są  

 

Na grzybach jeszcze się trzeba znać. A my je tylko lubimy a nie się na nich znamy. Wiesz ryzyko jest zbyt duże.

 

spoko! wystarczy zbierać podgrzybki i maślaki a ryzyka nie ma... Nikt nie każe zbierać np Kani, Rydzów, Krowiaków czy innych mało popularnych grzybów...  

Jak byście byli zainteresowani to zawsze możemy zorganizować taki wypad np sobotę do południa.  

PZDR!

 

Hmmm.......jak to mawiała moja nauczycielka od biologii w liceum ''wszystkie grzyby są jadalne, niektóre tylko raz.....'' :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...