Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Wszystkim !!!!

Kurcze kilka dni mnie tu nie było i jakie zaległości 4 strony do tyłu....

Mam doła :) bo mam ograniczony dostęp do internetu.... i do szczecina.... :P mieszkam w stargardzie do grudnia :D więc w środy się nie będziemy widzieć - już żałuję!!!!!

Może jak będzie wam się nudzić to zrobicie sobie wycieczkę do stargardu i nas odwiedzicie :twisted: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w stargardzie do grudnia

Boże! Kobieto! Jaki Stargard?? Gdzie cię wywiało??

I jeszcze może powiesz, że nie będziesz z nami jeździć 1 listopada???

A tak naprawdę to ze Stargardu żabi skok do Szczecina. Nie wymiguj się tylko wpadaj dzisiaj do Pubu!! 8) 8)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys słyszałem , że okolice Loecknitz sa pełne grzybów Smile może to sposób na udane "zbiory"? w sumie zresztą to co ja bym zrobił z 3 czy 4 wiadrami grzybów? a tak obsmarzy sie i bedzie na pizze

 

Ale masz problem :?: Przyszedłbyś w gości z grzybami do mnie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Normalnie Monika teraz mnie zaskoczyłaś! Jak tak lubicie grzyby to co za problem w weekend podjechać np pod Loecknitz i nazbierać z pół bagaznika :D oczywiście jesli tam jakieś grzyby są ;) Konrado tez z tego co pamietam miał ochote na wyprawę do lasu... Młoda w szkole ale o ile reszta towarzystwa ma czas i chęci to zawsze możemy zrabować Niemcom lasy :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do cioci Gitty.  

Od kiedy zniżki na bro będą obowiązywać?

 

 

No więc moi mili Państwo!

W związku z duża liością wnoszonego lokalu(nie ukrywajmy bo to większośc robi),szef lokalu zapowiedział że dopóki będzie zostawało szkło "nie z lokalu" czyli innego rodzaju butelki po piwie których nie ma w Pubie do tego czasu nie bedzie mogl dać nam zniżek.

Teraz nasuwa sie pytanie:

Czy w innym lokalu bedzie moża wnosić swóje piwo?

Czy zna ktoś "lepszy" lokal gdzie jest niższa cena i mamy swój kącik?

Proponuję:

W przyszłą środę nie wnosić ŻADNEGO alkoholu :!: :!: :!: Chyba ze ktos ma włączonego księgowego i musi - w takim wypadku niech zadba o zabranie narzędzia zbrodni z miejsca przestępstwa.

Jeśli to nie poskutkuje to każdy z nas niech rzuci inna propozycję posiedzeń zimowych.

Dziękuję za uwagę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Normalnie Monika teraz mnie zaskoczyłaś! Jak tak lubicie grzyby to co za problem w weekend podjechać np pod Loecknitz i nazbierać z pół bagaznika  oczywiście jesli tam jakieś grzyby są

Na grzybach jeszcze się trzeba znać. A my je tylko lubimy a nie się na nich znamy. Wiesz ryzyko jest zbyt duże.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Normalnie Monika teraz mnie zaskoczyłaś! Jak tak lubicie grzyby to co za problem w weekend podjechać np pod Loecknitz i nazbierać z pół bagaznika  oczywiście jesli tam jakieś grzyby są

Na grzybach jeszcze się trzeba znać. A my je tylko lubimy a nie się na nich znamy. Wiesz ryzyko jest zbyt duże.

spoko! wystarczy zbierać podgrzybki i maślaki a ryzyka nie ma... Nikt nie każe zbierać np Kani, Rydzów, Krowiaków czy innych mało popularnych grzybów...

Jak byście byli zainteresowani to zawsze możemy zorganizować taki wypad np sobotę do południa.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...