Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam male pytanko. Namowilem kolezanke na zrobienie prawka na moto teraz tylko trzeba znalexc jakas dobra i tania szkole w szczecinie. Niestety prawko robilem w zielonej i nie ogarniam szczecinskiego rynku szkol jazdy.

 

Ktos moze cos polecic??

Oczywiscie chodzi o A i B

 

Ja robiłem w prywantej szkole Grzegorz'a Pietrzaka na niebuszewie nie jest u niego zbyt tanio ale prawko zdalem za 1 razem(A i B) wiec to tez chyba cos znaczy :)

 

A wogole Kopernik jakis miecioch z ciebie:) tez latalem w niedziele i wrocilem tylko zdrowszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to zeby na kursie byl ten sam motor co na egzaminie bo to jest wazne szczegolnie dla dziewczyny. Jak bylo w Waszym przypadku?

 

to raczej nie jest mozliwe aby miec ten sam motorek na egzaminie

proponuje firme NAUKA JAZDY PD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam male pytanko. Namowilem kolezanke na zrobienie prawka na moto teraz tylko trzeba znalexc jakas dobra i tania szkole w szczecinie. Niestety prawko robilem w zielonej i nie ogarniam szczecinskiego rynku szkol jazdy.

 

Ktos moze cos polecic??

Oczywiscie chodzi o A i B

 

cze

dotyczy kat A

moze ktos pomysli ze jestem stronniczy albo robie sztuczna reklame (ale fakty mowia same za siebie)

jedynym przybytkiem na poziomie robiacym kursy na prawo jazdy kat A jest garazmotor:

1) zaden inny przybytek w szczecinie nie ma tak rozwinietego systemu nauki jazdy na moto:

plac to standard ale jazda po miescie za instruktorem (ktory jako jedyny w szczecinie nie wsiada do puszki tylko smiga moto) ty jako uczacy nasladujesz go i w ten sposob sie uczysz zachowan na moto oraz nabywasz przekonania ze kazde moto (NIE WAZNE JAKIE) POTRAFI ZAPIAC OPONE.

2) instruktorzy to zapaleni motocyklisci (wszystkie osoby w firmie to zapaleni motocyklisci)

 

- ROBIA TEZ PRAWKO NA "B" - tak samo jak inne firmy.

 

pozdro all

 

to raczej nie jest mozliwe aby miec ten sam motorek na egzaminie

proponuje firme NAUKA JAZDY PD

 

cze General - apropos PD - ja robilem tam prawko na A i ani razu nie opuscilem zasranego placu przy liceum nr 8 - ale to bylo duzo lat temu (moze cos sie zmienilo-chociaz nie sadze) - oni nastawieni sa na kat B.C.C+D - a na kat A klada przyslowiowa "laske"

- ucaluj zane

 

pozdro all

Edytowane przez Heffi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to zeby na kursie byl ten sam motor co na egzaminie bo to jest wazne szczegolnie dla dziewczyny. Jak bylo w Waszym przypadku?

 

Robiłam u Pietrzaka-on też motocyklista.

A co dziewczyny są gorsze i pierdołowate że muszą mieć identyczny motocykl jak na egzamienie?Trzeba czuć jazdę na każdym sprzęcie a nie tylko na tym co się zdaje.

Zanim podeszłam do egzaminu, Pietrzak dał mi 3 motocykle i każdym śmigałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłam u Pietrzaka-on też motocyklista.

A co dziewczyny są gorsze i pierdołowate że muszą mieć identyczny motocykl jak na egzamienie?Trzeba czuć jazdę na każdym sprzęcie a nie tylko na tym co się zdaje.

Zanim podeszłam do egzaminu, Pietrzak dał mi 3 motocykle i każdym śmigałam.

 

w pełni sie zgadzam :D albo sie czuje ten temat albo nie

pozdrawiam i do zobaczyska na ognisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłam u Pietrzaka-on też motocyklista.

A co dziewczyny są gorsze i pierdołowate że muszą mieć identyczny motocykl jak na egzamienie?Trzeba czuć jazdę na każdym sprzęcie a nie tylko na tym co się zdaje.

Zanim podeszłam do egzaminu, Pietrzak dał mi 3 motocykle i każdym śmigałam.

 

cze Gitta

a czy u Pitrzaka instruktor jezdzil przed Toba na moto czy siedzial w autku za Toba i przez iterkom mowil Tobie co i jak - gdy jezdziliscie po miescie?

-tak tylko siem pytam - z czystej ciekawosci - bo moze sie cos ruszylo w lepsiejszym kierunku - jezeli chodzi o nauke i prawko.

 

pozdro all

bawta siem super na ognichu - my z Karola niestety "arbait" itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cze Gitta

a czy u Pitrzaka instruktor jezdzil przed Toba na moto czy siedzial w autku za Toba i przez iterkom mowil Tobie co i jak - gdy jezdziliscie po miescie?

-tak tylko siem pytam - z czystej ciekawosci - bo moze sie cos ruszylo w lepsiejszym kierunku - jezeli chodzi o nauke i prawko.

 

pozdro all

bawta siem super na ognichu - my z Karola niestety "arbait" itp

 

 

Znam wiele osob ktore robiły prawko kat A w Garażu i każda z nich była zadowolona ze sposobu szkolenia poprostu nic dodać nic ująć. Mało jest szkoł w Szczecinie z tak wysokim progiem zdawalności jakie ma Garaż. No i instruktor mr Adam ktory powinien dostać złoty medal za sposoby nauczania :)

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze Gitta

a czy u Pitrzaka instruktor jezdzil przed Toba na moto czy siedzial w autku za Toba i przez iterkom mowil Tobie co i jak - gdy jezdziliscie po miescie?

-tak tylko siem pytam - z czystej ciekawosci - bo moze sie cos ruszylo w lepsiejszym kierunku - jezeli chodzi o nauke i prawko

 

Napisałam gdzie robiłam prawo jazdy. Ważniejsza wypowiedzia w moim poscie było to że "trzeba czuć" a nie wsiąść i jeździć jak ostatnia pierdoła lub terminator na kwadratowo.

 

Garaż możliwe że ma najlepszą zdawalnośc dlatego się na ten temat nie wypowiadam, gdyż nie znam nikogo kto by tam robił prawo jazdy.

Wszystkim miłego dnia życzę a ja wracam do porzadków przed najazdem pyrlandii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczaczek i mnie tu dawno nie było a tak sobie poczytałem i cichutko tu jakoś;)

 

Ja w niedziele zrobiłem ponad 50 kmów po mieście na moto i teraz mam za swoje

 

już drugi dzień leże w gorączką w wyrku bbllllleeeee

 

ale było warto sami wiecie :notworthy:

 

Szac-un

 

Kopernikos

 

Witam. W tą samą niedzielę była bardzo ładna wiosenna pogoda. Udało mi się wyrwać na niedzielną przejażdżkę. Zrobiłem ok. 150 km, ale w terenie. Z kolegą Krzysiem "Szuwarek" zjeździliśmy wszystkie polne i leśne drogi w naszym terenie. Na wiosnę planujemy tereny Gryfina i Szczecina. Do zobaczenia. Pozdrawiam.

 

Ps: Kopernik... . Ja zdrowy. I tobie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...