Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

powrocilem z wakacyjnych wojarzy za granica tym razem juz zmotoryzowany :)

i od razu chcialbym wyskoczyc z nastepujaca propozycja :), szczegoly nizej

 

 

 

 

proponuje wypad koniami nad morze w niedziele 26.11.2006 konkretnie do kolobrzegu,miejsce i czas podyktowany jest tym ze i tak tam jade a zapowiada sie ladna pogoda z temperatura przekraczajaca 10 stopni, proponuje zbiorke o godzinie 11:00 na walach w miejscu gdzie zawsze sie spotykali motocyklisci,plan dnia nie jest zorganizowany wiec prawdopodobnie po dotarciu na miejsce gdzies sie wybierzemy, tzn proponuje jakis pub albo pizzerie, tak zeby bylo mozna pogadac, posmiac sie no i oczywiscie poznac (bo wiekszosci ludzi nie znam :)),powrot do szczecina wedle wlasnego uznania, ewentualnie wyjdzie w praniu (oczywiscie najwiecej zalezy od pogody;p)

 

w razie gdyby w dzien wyjazdu padalo badz tez temperatura spadlaby poniezej 10 stopni, kazdy podejmie decyzje sam czy jedzie czy nie(mnie moze jedynie deszcz wystraszyc ;p)

 

zachecam jeszcze raz bo jak by nie patrzal to moze byc ostatni w tym roku ladny weekend :)

 

pozdro i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była wspaniała niedziela na motur i ja sobie posmigałem :icon_razz:

Ładne tereny sa jak sie jedzie na banie przez gryfinko.

Swobnica, grzybno, strzeszów trzcińsko zdrój, Chojna i spowrotem szczecin .

 

Polecam jak ktos ma chęci posmigać.

 

To sa wioski ale takie spokojne o tej porze roku.

Najbardziej mi sie spodobały mieściny jak trzcińsko zdrój ładnie odnowione miasteczo jak i chojna dość fajna.

 

Trasa 170 km :crossy: :crossy:

 

POzdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa do Chojny przez Gryfino jest dobra do pona…nia ale tylko w sezonie. Tak to za mokro i za dużo liści na drodze. Można się wiele nauczyć na tej trasie.

 

I tutaj sięz kolegą zgodzę :D

 

Ja sobie z Dareckim w niedzielę nieco ponap................ ale nie za szybko, bo okazało się że Pilot Race jak się nie nagrzeje to się ni cholery trzymać asfaltu nie chce, i kilka uślizgów (na szczęście kontrolowanych) załapałem.

Pocieszającym jest fakt iż pomimo miesięcznego postoju VTR nie zapomniała jak się "koła" stawia i piękne 300m na pasie poszło :P

 

Pozdrówki Mikoch.

 

P.S. Jak mnie tu dawno nie było :P

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...