Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jest moj kolega ktory pokazuje mi jakie zycie jest na motorze

 

A szybkie jest oj szybkie..................... :icon_mrgreen: ;) :notworthy:

Jak znam Konrada rzecz jasna. :D :biggrin:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola ja nie chce nic mówic ale chyba bijecie sie o konrada a to ja w złociencu dzieliłem z nim namiot i moge troche wiecej Wam o nim poopowiadac :flesje: :D ostro

 

wróc popraw2ka on dzielił ze mna namiot a dokładniej to "przygarnął kropka" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go dopiero poznaje :wink: i mam nadzieje ze poznam

Kamila Ty sie zastanów, on straszny fetor i rozrabiak, w ostatnia sobotę taki wyrywny był że , aż cała Małkowskiego się zleciała. :smile: :lalag:

Mam nadzieję, ze spotkamy sie w sobotę.

 

Konrad trzeba Kamili urodziny wyprawić..... :D :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem taką piękna bandę 10 kooni jak darli po europejskiej. Wyglądało pieknie. Szkoda tylko, że na Ku Słońcu nie czekali na zielone światło i pojechali sobie na czerwonym. PKP (pięknie k... pięknie) :flesje:

Tylko czekać na następna dziwną akcję policji... Który(a) to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem taką piękna bandę 10 kooni jak darli po europejskiej. Wyglądało pieknie. Szkoda tylko, że na Ku Słońcu nie czekali na zielone światło i pojechali sobie na czerwonym. PKP (pięknie k... pięknie) :smile:

Tylko czekać na następna dziwną akcję policji... Który(a) to :D

 

Taaaa

ja tez ich widzialam z okien samochodu jadacych w strone ronda... zaiste piekny widok.... :icon_razz:

zanim sie tam doczlapalam tam na moim koniu juz ich nie bylo... ale poczekalam i znow zawitali (choc w mniejszym gronie). A na dzis jakie plany? :wink:

 

 

 

Elo wszystkim,

 

Coraz wiecej ludkow przyznaje sie do Gumieniec... :icon_razz:

Madriana, a Ty z ktorej czesci Gumieniec jestes?

 

ps. "wszystkie Kamile to fajne chlopy"

;p

 

 

:flesje:

A tak sobie mieszkam w polowie dlugosci Okulickiego..... :lalag: i kilka dni temu sie zastanawialam ile koni jest pochowane po garazach na Gumiencach... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...