Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejas.

 

Witam wszystkich. Jestem tu zupełnie nowy, śmigam sobie od zeszłego sezonu.W tamtym roku był Savage, w tym VN 800 (się przemalowuje właśnie). Pozdrawiam i do zobaczyska, może w niedzielę na Głębokim...

Znalazłam Cię Grapefruit, miałes racje wpadłes do nas na herbatke i ciasteczka, ale byłes tak "szybko" że woda sie nie zdążyła zagotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest kolejna rocznica wypadku Szweja i Słabego. Mam w planach zawitać ze zniczem na pas. Może wspólnie się umówimy i podjedziemy?

PZDR!

chętnie się przyłącze tylko o której i gdzie?

pozdr. :)

Edytowane przez miras111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy

Wczoraj zgubiłem kurtke , podkoszulek z napisem i love parade girls i troche kasy, ale po kasie nie bede płakac ale podkoszulek był wyjatkowy.

 

Jakby ktos miał jakies info na ten temat to poprosze .(kurtka fishbone)

 

Jak nie znajde to bee ubolewał .

 

A i było zajebicho z wami na maxa.

P.S info na temat majkela i konrada tez bym chciał co z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest kolejna rocznica wypadku Szweja i Słabego. Mam w planach zawitać ze zniczem na pas. Może wspólnie się umówimy i podjedziemy?

PZDR!

Jasna sprawa, bede napewno! Proponuje tylko wieczorna pore ze wzgledu na imprezowiczow, :)

Edytowane przez PAWULONIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, bede napewno! Proponuje tylko wieczorna pore ze wzgledu na imprezowiczow, :cool:

Jak dojechać na pas :crossy: jeszcze nigdy tam nie byłam i nie bardzo sie orientuje :banghead: jak tam dojechać ;) . Jakiś mały pilotaż ? lub itenerer - z góry dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy

Wczoraj zgubiłem kurtke , podkoszulek z napisem i love parade girls i troche kasy, ale po kasie nie bede płakac ale podkoszulek był wyjatkowy.

 

Jakby ktos miał jakies info na ten temat to poprosze .(kurtka fishbone)

 

Jak nie znajde to bee ubolewał .

 

A i było zajebicho z wami na maxa.

P.S info na temat majkela i konrada tez bym chciał co z nimi

 

 

:) życzę powodzenia przy szukaniu, może się uda:) A tak przy okazji to tak radosnego cię jeszcze nigdy nie widziałam, jak wczoraj:) Czyzby to przez %%% :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) życzę powodzenia przy szukaniu, może się uda:) A tak przy okazji to tak radosnego cię jeszcze nigdy nie widziałam, jak wczoraj:) Czyzby to przez %%% ;)

 

no pewnie i tak ale ich było za duzo bo miałem małe luki.

A co do ciuszków to musze po klubach pośmigac i poszukac.

Radośc była bo sie swietnie bawiłem z motorodzinka :crossy: :banghead: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie i tak ale ich było za duzo bo miałem małe luki.

A co do ciuszków to musze po klubach pośmigac i poszukac.

Radośc była bo sie swietnie bawiłem z motorodzinka :) :crossy: :banghead:

 

Nooo Rolnik.... Ładnie :cool:

A ty sie o Lucynke martwiles....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojechać na pas :crossy: jeszcze nigdy tam nie byłam i nie bardzo sie orientuje :banghead: jak tam dojechać :cool: . Jakiś mały pilotaż ? lub itenerer - z góry dziekuje :)

 

Lecisz jak nad morze drogą i potem skręcasz na chociwel ;) Tam są 2 placyki gdzie ludzie uczą się jeździć furami i czasami jakieś zgrupowanie motórów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...