Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!!!

Kurde dzień nieuwagi i tyle zaległości...normalnie czytania na kilka dobrych minut, dzieje się tu ...a dzieję :crossy: szkoda że jutro nie uda mi sie dotrzeć do Ułańskiej :icon_mrgreen: ale w czwartek napewno się zjawię i chętnie komyś przyłoże z piłki :icon_mrgreen: mam jeden dług do spłacenie, prawda Derek :)

HMMM A O CO CHODZI? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie :icon_mrgreen:

 

DOJECHALISMY!!! Troszke sie pekalem zrobic 900km na raz ale nie bylo zle. Fazer to jednak wygodna maszyna. Polozylem sie na tankbag'u i mialem kuszetke na autostradzie :crossy: Wiaterek z zachodu nap..alal ostro, za ostro... Na tyle ostro, ze w prawym luku motor mialem wyraznie przewalony na... lewo :icon_mrgreen:

7.5l / 100km przy 140-160km/h. Chyba niezle, co?

 

Gitta, pogoda, taka sobie, nie masz litosci. Kondom z Louis'a sprawdzil sie 100%. Z ochraniaczami na buty wygladalem jak ufoludek (trafna uwaga Dizel) ale przynajmniej mialem ciagle suche stopy i bylo mi ciut cieplej.

 

Przygody dwie - 1. utracona kontra regulacji naciagu tylnego kola. Niewiele brakowalo a pozbylbym sie calgo naciagu... 2. olej sie wzial i zjadl. Nie caly na szczescie, ale ponoc tak miewaja maszyny katowane przez pare godzin po paru miesiacach postoju. Przeboleje :)

 

W kazdym razie jestemy na miejscu. Od weekendu zaczynam ciac po winklach :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiamy wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia się słuchajcie spełniaja!!!!

 

 

 

Giciu Motoniciu masz rację, że się spełniają, ale trzeba im w realizacji pomóc-a tu należą się podziękowania dla mojego małżonka. Ttrzeba MOCNO chcieć i tu pragnę TOBIE PODZIĘKOWAĆ za pewne słowa, które kiedyś od Ciebie usłyszałam - dały do myślenia i powzoliły mi podjąć decyzję co do rezygnacji z jazdy jako PLECAK.....MOJA LARWO KOCHANA

Edytowane przez Zana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece na 10000 procentów :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :crossy:

 

Szacun

 

Kopernik

 

i juz Cie lubie morda

mam nadzieje ze mi sie uda wpasc na gryfino i zabrac tam swoja panią stuknie nam 2 latka jak jestesmy razem i to bylo 2 lata temu jak bylismy razem na zlocie w gryfinie i tam sie tak naprawde wszystko zaczeło

mam nadzieje ze do zobaczenia w Gryfinie :)

GITTA piekny awantar :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł, joł, joł!!!!

Mordy moje kochane!!!

Ja się wybieram i nad Woświn i na gryfino. Mam nadzieję że ślub brata zakończy się o takiej godzinie, że za wiele nie stracę. Wesele raczej oleję ale ślubu nie mogę. Wolę być z wami na zlocie. :icon_mrgreen: :wink:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żanuś dech mi w piersiach zaparło(a mam je spore;) po tych miłych słowach.

Pyrzyce mozecie dołączyć w samym Chocilwu.Będziemy przejezdzać koło kościoła, który jest na głownej drodze.

Boras faktycznie dwa lata wam zaraz strzeli na Gryfinie.Ciekwa historia;) A avatarek wedle zyczenia zmienimy.

Kermadec moze znajdzie się w aucie dla ciebie miejsce.Ja nie biore nikogo na plecy.Jeszcze musze troche pojezdzic bez balastów zbednych.:icon_mrgreen:

 

Do wszystkich.Spod Wałów do zjazdu ze Słonka będzie nas policja eskortować.Prosze sie nie stresować jeśli zobaczycie ich na miejscu startu.To dla bezpieczeństwa i przejazdu całej kolumny przez switla.

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta - dzięki z pomysł ale obawiam sie,że wyjazd (poza brakiem konia) jest niewykonalny również z powodu pracy.Poprostu musze być na 19 w Szczecinie :icon_mrgreen: (trzeba pomagać marzeniom :wink: ).

Może do końca maja moje marzenie sie spełni :flesje:.

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...