Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

w końcu przyprowadziłem swojego konika z zimowiska w Świnoujściu (brat trochę protestował ale mu przeszło) :icon_razz:

 

teraz już mam dwie ręce, dwie nogi, dwa koła i mogę jeździć, jeździć, jeździć :wink:

 

na pochybel komunikacji miejskiej (do końca sezonu)

 

pozdrowionka i do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITOJCIE

U nas wczoraj rozpoczeliśmy sezon było ognisko kiełbaski ogolnie super

Troche na dupy zmoczyło ale nie poddaliśmy się herbatka u kolegi w Przytorze i heja na miedzyzdroje koles (to był jego pierwszy raz) oczywiscie szlifa zaliczył ale nie groźnego szybko się pozbierał i jedziemy dalej

powiemm wam tak dla mnie juz sezon trwa pełna parą ale dlaczego bez motocykla :icon_razz:

brat swojego konia zabrał a moj jeszcze sie robi

do zobaczenia na trasie albo u was dajcie znac jak bedziecie cos organizowac (siatkówka z wami to piekny sport :wink: )

załuje ze blizj nie mieszkam to bym cześciej z wami na hale chodził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Majkel wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Radosci z jazdy nowym nabytkiem 1000 ccm.

I radości w życiu. Pozdrawiam.

 

A dziekuje Mareczku równiez pozdrwiam :icon_razz:

 

MAJKEL HAPPY BIRTHDAY NORMALNIE!!!

 

Normalnie szacun rowniez dzieki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoja DRke kupilem 12 lat temu :wink: a porozmawiac zawsze mozna byle temat byl ciekawy :wink:

 

No to prawie jak ja w 93 ujeżdżałem Afrykę rocznik 90' to były czasy :icon_razz:

 

 

Majkel sto lat..........

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel Majkel Majkel wszystkiego najlepszego motocyklowy kolego radości, szczęścia moc i zawsze pełnego baku życzy Ci Żana z Generałkiem

 

Jak bym wiedziała, że to dziś to normalnie już wcześniej życzonka byś dostał z buziaczkiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznacza tyle, co przyspieszone tętno, czyli lepsze krążenie w rozbitej kończynie i zarazem szybsza rehabilitacja :bigrazz:

 

Normalnie gdzie Ty sie tego nauczyles? :icon_razz: :wink: :wink:

 

Wielkie pozdrowienia dla Żurków, trzynajcie sie cieplo a my juz sie zajelismy przeganianiem tej Waszej paskudnej skandynawskiej pogody

 

Majkel wszystkiego najnajnaj, samych zakretow na drodze

Edytowane przez Konrado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznacza tyle, co przyspieszone tętno, czyli lepsze krążenie w rozbitej kończynie i zarazem szybsza rehabilitacja :icon_razz:

 

Ale mi sie rozpisal chlopie :wink: Az zamarlem z wrazenia, hehe! Ale ok, ten tekst conajmniej oznacza dobre samopoczucie :wink:

Pusc fotke jakas co bym sie nie musial za duzo domyslac :bigrazz:

 

Konrado - thanx za wsparcie z pogoda :crossy:

 

Majkel - pozdro i najlepsze zyczenia!

 

Zurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawie jak ja w 93 ujeżdżałem Afrykę rocznik 90' to były czasy :icon_razz:

Majkel sto lat..........

Heh to były czasy... ja jako jeszcze kurdupel wtedy '92r kupiłem upragnioną Hondę MTX :wink::) - to był szok... a hondzinka jeździ jeszcze do dziś w Gryfinie :wink::) - solidna robota :bigrazz::) - a ma juz 25 lat - zabytek :crossy::)

 

Życzonka dla Majkela

Pozdrowionka dla wszystkich

Żurek wielkie pozdro z Gryfina

Edytowane przez Kriso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...