Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemka ludy, szykować się na spotkanko u domelka ile zjecie ile wypijecie zabierać ze sobą, namiocik i zapraszam nad jezioro imno obok golczewa termin 7,8,9-04 w razie pytań dzwonić 698 255852 pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Generalnie przyznam sie ze post byl w zamierzeniu lekko "prowokacyjny" :) ale dzieki niemu przynajmniej wstępnie poznalem otwartosc na "nowych" co po niektorych z Was :smile: wnioski sami mozecie wyciagnac :D

 

P.S. 1

Pozdrowienia dla Gitty :P dzieki za namiar

 

No ale się narobiła burza.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jutro część z nas (w przypadku znośnej pogody) ma zamiar polecieć na pas to może zrobimy mały meet przy Pomniku Papieża i z tamtąd wyruszymy? :D

 

 

MYSLE ZE TO DOBRY POMYSŁ :evil: I O 12 POD POMNIKIEM ZBIORKA,A DALEJ SIE ZOBACZY :smile:

TAK WIEC DO ZOBACZENIA :P

A JAK KTOS NIE MA KONIKA TO AUTEM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYSLE ZE TO DOBRY POMYSŁ :flesje: I O 12 POD POMNIKIEM ZBIORKA,A DALEJ SIE ZOBACZY :smile:

TAK WIEC DO ZOBACZENIA :P

A JAK KTOS NIE MA KONIKA TO AUTEM :)

 

dobra koncepcja na jutrzejszy dzien - postaram sie byc :evil: :D

Edytowane przez Kraka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tzn.ORZELEK oraz caly Klub motocyklowy GRYF z Gryfic oraz moatocyklisci z mejscowosci osciennych a nawet ze szczecina,mamy za soba MSZE z POSWIECENIEM Motocykli .Impreza przy pieknej slonecznej pogodzie odbyla sie dzisiaj o godz 15,00 w Trzebiatowie,na ktora przybylo 35 motocykli.Paradnie udalismy sie do Ksiedza ROMANA do Benic gdzie przy ognisku pieczac kielbaski wspominalismy ubiegly SEZON -zyczac sobie azeby ten 2006 r byl jeszcz lepszy i pogodniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema robaczki moje kochane :)

 

Nieco spoznione, ale jak zawsze szczere zyczenia dla solenizantek! Gorace buziaki (jak mezowie i inni zazdrosni partnerzy widziec nie beda) dostarczam osobiscie :smile:

 

Mialem dzis ogromnego plana co by polaczyc sie z Wami w "trudach" (hehe!) motocyklowego zycia i wspierac Was z calych sil. Niestety, Sunia odmowila krotkim i jednoznacznie brzmiacym tekstem: "Kocham Cie, ale dzis z jazdy nici... Zasuwaj po prostownik".

 

Jest sympatyczny wieczor, ale biale g...o chyba ma ochote jeszcze postraszyc. Zobaczymy rano.

 

Ale ja tu jeszcze z inne beczulki - sluchajcie, 17.04, czyli (po)lany poniedzialek rano ruszam fazerkiem w kierunku polnocno-zachodnim. Trasa zapewne przez Pasewalk i dalej autostrada na Rostock. Jesli znajda sie chetni zeby kawalek z nami poleciec to bylo by ogromnie milo. Wiecie jak to jest: droga, najlepsi znajomi, wszyscy na konikach, serdecznie pozdrawiajacy sie Miedzynarodowym Znakiem Pokoju :evil:.... No i pogoda. Tu juz wysylam do Was prosby (Gitta szamanka) o spalanie najrozniejszych kadzidel, zaklecia, tance, spozywanie odpowiednich nalewek (co kazdy najlepiej potrafi i co komu smakuje) zeby pogoda dopisala, bo mam ciut za duzo do zrobienia zeby gonic w deszczu.

 

Dajcie znac :D Pozdrowionka!

 

I jeszcze jedno: www.brudelitech.com - fajne rozwiazanie na caloroczne latanie z klasa :P

 

Bandzior i Ann - prosze mi sie tu pochwalic co ma znaczyc zolty FAZER?? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat temu tyle wlasnie jezdzilo i to tylko w dobre dni :smile:

10 lat temu kupiłem ( po długim oczekiwaniu) pierwszego Japońca. A tak w ogóle to będziemy musieli sobie porozmawiać. I też . Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Marek Sosnowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat temu kupiłem ( po długim oczekiwaniu) pierwszego Japońca. A tak w ogóle to będziemy musieli sobie porozmawiać. I też . Pozdrawiam. :icon_razz:

 

ja swoja DRke kupilem 12 lat temu :wink: a porozmawiac zawsze mozna byle temat byl ciekawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...