Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kriso a Ty nie masz nam sie czym pochwalić ?? Bo z tego co mi Gryfińskie Krasnoludki doniosły to masz.....wieści szybko się rozchodzą, a szczególnie te dobre :-))) Gratulacje !! :flesje: :flesje: :flesje: :icon_razz: :banghead:

 

Już myślałem że wszyscy wiedzą :flesje::) A to że wieści się szybko rozchodzą to chyba standard :flesje::)... Więc ślub będzie 22 Kwietnia ;):) a junior albo juniorka powinien się pojawić w granicach września :eek::):D):):)

 

Pozdro

Kriso the tata & przyszły mąż :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa toż to plagiat! Hihihi! A gdzie tantiemy za prawa autorskie? Hihihi! Ciekawe czy zapytali Kriso o zgodę?

PZDR!

 

Właśnie .... Powinni chociaż jakiego browarka do Szczecina podesłać dla grupy... za dobry pomysł, zresztą wykorzystany już przez nich hehe .... :icon_razz::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i właśnie apropo stronki halo szczecin... wiem że może mało czasu mamy z Kasią i nie zawsze możemy się z Wami integrować ( choć sercem i duchem jesteśmy z wami:):icon_razz:) ale może dało by radę nas zapodać do zasłużonej galerii HALO SZCZECIN :banghead::)

Ps Fajna stronka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może dało by radę nas zapodać do zasłużonej galerii HALO SZCZECIN :icon_razz::)

Ps Fajna stronka...

Nie ma sprawy, podeślij opis i zdjęcie/zdjęcia do Majkela i gotowe.

 

Pozdrawiam

 

Ja mam wolne popoludnie, mialem se polatac a tu dupa zbita...

 

Współczuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest adres tej stronki? ktos zyczliwy zapoda link? bo nie chce mi sie przetrzasac 230 stron logow :icon_razz:

 

P.S.

Czy zawsze jestescie tacy "wylewni" czy to jedynie wina duzej ilosci kobiałek na forum? Zawsze myslalem ze motocyklisci to twarde chlopaki/chlopaczki a tu takie cieple kluchy :flesje: brakuje tylko zapachu domowego jedzenia... :flesje: (bez urazy oczywiscie) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz słabego kompa :banghead: , nie emituje zapachów??? :icon_razz: nie czujesz tych smażonych ziemnaczków z cebulką??? słabo...

 

ehm... zapomnialas o adresie :flesje:

 

P.S.

nie lubie ziemniaczkow z cebulka, twardziele jedza tylko surowe mieso wlasnorecznie upolowanych niedzwiedzi... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...twardziele jedza tylko surowe mieso wlasnorecznie upolowanych niedzwiedzi... :banghead:

 

Hehehe, dopiero obejrzalem stronke forumowa, i zaswiadczam ze nei o Ciebie "Niedzwiedz" tu chodzilo... :flesje: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe właśnie miałem pisać, że taki jeden Niedźwiedź moze miec pewne obiekcje co do wcinania jego mięsa. No i polowanie pewnie byłoby utrudnione bo wiele ludzi uwielbia robić mu obstawę prezydenta co nie daje dużego pola do strzału. :icon_razz: :banghead: :flesje: :flesje:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest adres tej stronki? ktos zyczliwy zapoda link? bo nie chce mi sie przetrzasac 230 stron logow :banghead:

 

P.S.

Czy zawsze jestescie tacy "wylewni" czy to jedynie wina duzej ilosci kobiałek na forum? Zawsze myslalem ze motocyklisci to twarde chlopaki/chlopaczki a tu takie cieple kluchy :flesje: brakuje tylko zapachu domowego jedzenia... :flesje: (bez urazy oczywiscie) :flesje:

 

WYLEWNI owszem na zlocie gdy jest cytrynóweczka. Faceci sa tutaj bardzo twardzi ale teraz ciężko pracują!A domowe jedzenie to każdy lubi :icon_razz:

A kiedy jedziesz po sprzęta do Wawki?Jak chcesz to dam ci numer gg lub email do kolegi pewnego ktory by pomogl ci na miejscu.Łąt emajl or gigi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...