Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No brawo "Turbo" jasno i czytelnie. Może zacznijmy układać oficjalna listę! Im wcześniej ustalimy skład ekipy, tym lepsze miejsce znajdziemy na nocleg . Oficjalnie zglaszam gotowość i liczymy dalej.

OFICJANIE PODPISUJE LISTE I ZAMAWIAM MIEJSCE LEŻĄCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, wchodze, patrzę, a tu same nowości... co się dzieje, mam nadzieję, że to zmiany na lepsze :)

 

Darek, tym razem też chcesz miejsce na ławie, czy rezerwujesz cos miększego z materacem???

Mam numerek 3 po Dizlu i Pavulonie wiec najbardziej wypasioną leżankę poprosze :P

 

cześć pozdrawiam Wszystki!!!

Dla wtajemniczonych, dziś rano miałam problem z otwarciem lewego oka. Darek oddam Ci...napewno :P

Najważniejsze pytanie jednak ----czy jest Pirat? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany rany, alescie sie rozpisali :)

Ladne kolorki, nie? Ale trza kolegom pomoc w prowadzeniu forum. Widzieliscie prosbe o wsparcie?

 

Ok, ale ja tu w innych sprawach. Gratuluje wszystkim zmian maszyn na szybsze, lepsze, nowsze, ladniejsze, wygodniejsze czy jakie tam inne powody mieliscie :P

Hiszpan i inni co nie zmienili i nie planuja - gratulacje ze wiernosc! <OK>

 

W ostatni weekend mialem nadzieje polatac, ale Kasi kask cos za maly na mnie, nie wspomne o ciuchach. Przygrzalo ostro, pod 20st w sloncu i 13 w cieniu. Wyciagnalem wiec (ciagle ta sama!) Sunie z garazu i po drobnych przygodach w koncu uslyszalem jej rowniutkie gadanie (pewnien pan bardzo sie postaral przy regulacji - podziekowania przesylam do Turze).

Skonczylo sie na polatance miedzy domem a garazem, ale i tak bylo milutko.

 

Dawajcie znac co u Was i prosze nie bic Sylwii!

 

Pozdro all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Bracia i Siostry!!!!

W imieniu Księdza z kościoła przy ul. Zawadzkiego zapraszam WAS na poświęcenie motorów i akcesorii 09.04.2006 o godz. 19.00 . Będzie to zarazem 1 oficjalne spotkanie wszystkich motocyklistów i grup motocyklowych ze Szczecina i okolic. Pozdrawiam i gorąco zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie znac co u Was i prosze nie bic Sylwii!

U nas w porządku a Sylwia znowu nie tak strasznie obita

Da sie przeżyć, a mogło być gorzej

Jednak zemsta jest rozkoszą Bogówi ta sprawa będzie miala swój ciąg dalszy.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także juz po targach. pozwiedzałem pooglądałem zakupy zrobiłem... czyli wyjazd udany był :) teraz bym troszke polatał :P może sie uda w koncu mamy weekend! No dobra a teraz ide walczyć o uznanie reklamacji na akumulator do auta. Kupione w styczniu juz ma dość a wydawało mi sie że Exide to dobra firma :P bywa i tak... może kupiłem jakiegoś Chinola?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło. Nowa grafika na forum, nie mogę się przyzwyczaić.

Powrót z Berlina można określić jako TERROR NA DROGACH. Panowie w granatowej astrze wiedzą czemu HEHE tak to jest jak bierze się za znajomych nie tych ludzi. HE ale śmiechu było :). Kupiłem kask AGV w bardzo fajnej cenie. Takie 50% wartości początkowej. :P

Może bym tak polatał dzisiaj?

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...