Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gitta ewidentnie straciła wpływ na pogodę... Obiecywała poprawę a tu co?! Normalnie skandal!

od jutra wycinam katalizator z auta i powiększam efekt cieplarniany!

PZDR!

 

mysle ze najlepiej bedzie jak wszyscy do naszych konikow dorobimy płozy i pokatamy po sniegu,moze byc ciekawie :roll:

 

 

A SWOJA DROGA TEZ JUZ MAM TEGO DOSC ,CIAGŁE KAPRYSY TEJ BABY POGODY MA KTOS DLA NIEJ JAKIES LEKARSTWO LUB ZNA ADRES BY DAC JEJ KLAPSA :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elou ptysie :)

 

Pogoda Wam nie w smak? Blehehe! To słuchajta... Wystawiam rano nos za okno, a on mi natychmiastowo zaczyna zamarzać (poranne smarkanie :D ) i pokrywać się śniegiem. Błysk w oczach Spacy oznacza, ze czas na zabawy w kopnym śniegu i wąchanie zap...alającego wiatru. No po prostu bomba.

Odkopuje więc auto sacząc parę słodkich przeklęństw dla rozgrzania atmosfery i wyruszam do pracy.

Droga biała jak prześcieradło po praniu... A tu z naprzeciwka wylatuje koleś na skuterze i zap...ala tak, że się druga zadymka podnosi! Pełen szacun normalnie 8O

 

Ja nie kumam jak im się chce i nie zamarzają... Ale chyba zacznę się dowiadywać, bo wiecie, jakoś tak miętko mi się robi jak sobie pomyślę, że przecież można by polatać jak i oni. Caluuuutki roczek. Czemu nie?

 

Pewnie szykujecie do spotkania. No to miłego! I się nie denerwować>>> dobra zima to jeszcze lepsze lato ;) Trochę cierpliwości, dopiero skończyliśmy luty :D

 

Pozdr.!

 

[ Dopisane: 01-03-2006, 19:28 ]

Przy okazji - zaległe, ale jak najlepsze życzenia dla naszych lutowych solenizantów! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się nie denerwować>>> dobra zima to jeszcze lepsze lato Trochę cierpliwości, dopiero skończyliśmy luty [/quote

Święte słowa Panie Tomku. W poszukiwaniu zdjeć na stronke"Halo" obejrzałem wszystkie jakie posiadam .Pierwszym zdjęciem na moto w 2005 r była fota z 20marca , gdzie z Bandziorem i Hiszpanem rozgrzewaliśmy suczki na autostradzie . Po tych pięknych chwilach nastąpiło kolejne załamanie pogody, i wsiedliśmy na motocykle dopiero 3 kwietnia robiąc poważna traskę do M.R.U (Miedzyrzecki Rejon Umocniony)

Już czuje jak bedzie zaje...cie, POZDRAWIAM !!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe,

a jednak sobie pokatowalem! I to caly wieczor!! Tez chcecie?

http://www.instalki.pl/gry/download/symula...ory/Rider_2.php

 

Menu po japonsku, ale proscizna. Kto nie zna japonskiego? Wszyscy znaja.

No dobra, jak komus juz naprawde nerwy puszczaja to zdecydowanie prosze sobie zaladowac, zainstalowac i cieszyc sie najrozniejszymi moto. Zaczynamy oczywiscie od podstaw: 50ccm i slabe hamulce, ale zabawa przednia :clap:

 

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym zdjęciem na moto w 2005 r była fota z 20marca ' date=' gdzie z Bandziorem i Hiszpanem rozgrzewaliśmy suczki na autostradzie . [/quote']

tak, dobrze było :) przekonałem się, że ze startu zatrzymanego SV650S wyprzedza GSF600N dopiero po osiągnięciu ~180kph :clap:

 

Po tych pięknych chwilach nastąpiło kolejne załamanie pogody' date=' i wsiedliśmy na motocykle dopiero 3 kwietnia robiąc poważna traskę do M.R.U (Miedzyrzecki Rejon Umocniony) [/quote']

udany wyjazd był: bunkry,ognisko,kiełbacha,przerwy na kawę,etc. w mrocznych ciemnościach pod ziemią było cieplej niż na powierzchni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak' date=' dobrze było przekonałem się, że ze startu zatrzymanego SV650S wyprzedza GSF600N dopiero po osiągnięciu ~180kph [/quote'] jak ja mogłem tak spsprac ten start :clap: nie goniłem za wami z 2 linii? nie musiałem przypadkiem ująć na starcie gazu aby nie wpaść między was? :D coś tak mi swita :)

w powrotnej drodze było jakoś inaczej jak pamiętam ;) ale to było tak dawno temu... :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dopadło mnie. nie dość że zima to jeszcze choroba. Ups. Carioka, sorki, wspomniałem o pogodzie, a mieliśmy nie pisać o przykrych rzeczach.

Tak czy inaczej już nie mogę się doczekać polatanek tu i tam.

Do zobaczyska.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dopadło mnie. nie dość że zima to jeszcze choroba

Aaaa było...było to widać na środowym piweczku, było..... że chory to ty będziesz,ale....wiemy..... wiemy wszyscy że masz najsexowniejszą i najlepszą opiekę zdrowotną w okolicy.... :)

Ps. Pozdrowiłeś żonkę ode mnie ?????????

Na wszelki wypadek to pozdrawiałam Cię Monikooooo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek to pozdrawiałam Cię Monikooooo

 

Dziękuję za pozdrowienia :!: :!: Już wiem o co chodzi. Ja wczoraj miałam dzidzia assistance :) ;) I nie mogłam przyjechać z Miłoszem , a wcześniej wszystko wskazywało na to, że bedę, ale siła wyższa wzywała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...