Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie dzisiaj jechałam koło 13-14:00 z moim Tubikiem na grzybki i mijalismy jakis motorek, to było na skrzyzowaniu jak sie leci od Lubieszyna i w prawo jest Dobra, pamietam ze motorek był czerwony albo wiśniowy, wiecej nic nie zarejstrowałam ale mysle ze to ktos z Was leciał od strony Stolca :lol: PzDr.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Maja a jak grzybobranie? Na imprezie niedzielnej widziałem jak ludziki taszczyli z lasku piekne grzyby. Nawet w TV mówili, że jest urodzaj na naszych terenach. Możesz to potwierdzić? A co do czerwonego motocykla to mozliwe, że mijałaś Mikocha. Był na imprezie a na dodatek śmiga czerwoną VTRką :) Ale jego to chyba bys poznała co?!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze motorek był czerwony albo wiśniowy, wiecej nic nie zarejstrowałam ale mysle ze to ktos z Was leciał od strony Stolca Laughing PzDr.....

 

No to chyba byłem ja. Jak jeszcze jechały na tym motocyklu dwie osoby to nawet z pewnością ja. :) :)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy redukcji przed zakretem pojechal mi tyl i poczulem sie jak Rossi  ....przed lepsza gleba....  

rossi napewno by z tego nie wyszedł :(

o napewno by z tego nie wyszedł :) on jest tak cienki, że ostatnio nawet nie wygrał w Turcji! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on jest tak cienki, że ostatnio nawet nie wygrał w Turcji!

O tak!! To wychodzi, że ja jestem tak samo dobry jak Rossi, bo też nie wygrałem w Turcji :twisted: :twisted: :twisted:

Gitta ja cię codziennie czytam, tylko coś nie miałam odwagi napisać. Jestem codziennie

Witaj Żono!!

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Maja a jak grzybobranie? Na imprezie niedzielnej widziałem jak ludziki taszczyli z lasku piekne grzyby. Nawet w TV mówili, że jest urodzaj na naszych terenach. Możesz to potwierdzić? A co do czerwonego motocykla to mozliwe, że mijałaś Mikocha. Był na imprezie a na dodatek śmiga czerwoną VTRką :) Ale jego to chyba bys poznała co?!  

PZDR!

 

No w ciągu godziny pełen kosz grzybków,wiec jestem bardzo zadowolona.......:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy redukcji przed zakretem pojechal mi tyl i poczulem sie jak Rossi  ....przed lepsza gleba....  

rossi napewno by z tego nie wyszedł :)

 

Smiej sie, smiej... jakbym wywalil figure i przerysowal ZONY motor to jeszcze jedna figure wycialbym do prawym sierpowym tuz po powrocie do domu ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!!!!!!!!! Gitta ja cię codziennie czytam

Witamy na forum, mam nadzieję, że czytasz wszystko a nie tylko to co nasza szamanka napisze.

Wypijcie prosze za mnie bo ja tez Skorpionik

Wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze życia, duzo słońca i miłości z okazji urodzinów życzę mojej przyjaciółce

Może sie teraz odezwiesz do mnie :) :) :(

jakbym wywalil figure i przerysowal ZONY motor

A Ty sie uspokój z tym jeżdżeniem cudzym motocyklem, osłabienie z tym Żurkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sensacja w tv kristiansand - koles jakis nagral sobie przejazdzke po tutejszych drogach i puscil to do sieci. I niby wszystko ok, ale na liczniku mial 300 i policja nie wierzyla wrecz, ze to mozliwe....

Chyba jakis lepszy cwaniak 8) http://fishki.net/video/gonshik

Po sciagnieciu dodajcie rozszerzenie .wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypijcie prosze za mnie bo ja tez Skorpionik
Hehe. Ja też Skorpionisko. Wredoty z nas nie??

 

[ Dopisane: Poniedziałek Październik 24, 2005 7:24 pm ]

Witamy na forum, mam nadzieję, że czytasz wszystko a nie tylko to co nasza szamanka napisze.

Wszystko czyta, Już ja ją pilnuję. :-) :-) :-) :arrow: :mrgreen:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...