Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Wszystkiego naj naj dla mlodej pary ;)

Wracajac do poscigu - widzialem to na wlasne oczy. Gosc jechal Jawa 350 TS bylem na skrzyzowaniu Jagielly i Kopernika. Wyjechal z podpozadkowanej w Jagielly na klaksonie wymuszajac pierszenstwo. I tak mial szczescie ze przezyl. Gosc troche przesadzil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam zaraz przesadził, chciał sie troszke rozerwac i tyle. A że mu nie wyszło to inna sprawa. Szkoda tylko, że nam wszystkim robi opinie. Ciekawi mnie tylko jedno: dlaczego nie piszą w gazetach o pościgach kierowców samochodów których jest z pewnością więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej takich wypadów' date=' spotkan i imprez!

Widziasz, Na Halo Szczecin zawsze możesz liczyć.[/quote']

Szkoda tylko iż cięzko nam się później zorganizować i wypić razem zdobycze, ;) :D :D[/quote

WITAM!BRACHU Z DOSWIADCZENIA WIEM ZE TAK DUZA GRUPE JEST CIEZKO NAMOWIC DO WSPOLNEGO DZIALANIA,NAGLE KTOS MA WODE NA GAZIE,DZICI PLACZA ,PSA TRZEBA WYPROWADZIC ITD. NA HALO SZCZECIN JEST BARDZO DUZO UCZESTNIKOW A NA WCZORAJSZA PARADE PRZYJECHALA MOZE 13 Z NAS,(duzo straciliscie byla kupa smiechu i pol dnia na koniu) NA PRZYSZLOSC PROPONUJE GLOSNO I WYRAZNIE OKAZYWAC ZAINTERESOWANIE A NAPEWNO FETORZYC BEDZIEMY RAZEM.POZDRAWIAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wodeczka juz po impresce wypita' date='i było super/dupa zmarzła/ale co tam aby tak dalej[/quote']

 

No no a miala byc łysa opona ;) i Ty general podobno nie pijesz a tu takie deklaracje ..wypita? Musze przyznac ze fajnie bylo i tylko fakt ,ze ten ziąb dał w dupsko czadu...zwlaszcza w powrocie.Jednak trzeba byc twardym nie mientkim hehe Aby tak dalej a moze otworzymy wlasny monopolowy ;) Gitta jesli masz jakies fotki to poprosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FETORZYC BEDZIEMY RAZEM

 

Tak trzeba przyznać że fetorzenie po dywaniku się udalo wspaniale.Jesteście w tym najlepsi.

 

A co się z Panem wczoraj stało.... że Pan nie dojechał?

Wypijanie zdobycznej wódeczki nawet nam nieźle poszło i zabawa była przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! No fajnie. Wy obstawiacie wesela , a ja z Gosią w Lubiniu jako goście robiliśmy u mojej kuzynki. Wódy też sie troche polało. A dzisiaj to tylko obiad i do domku blizej Was. Dwa piwa wypite i alkohol we krwi wyrównany do poziomu. Pozdrawiam (-y).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziekowac wszystkim ktorzy w Dąbiu zrobili brame dla mojego kolegi chłopak do dzis jest w szoku i nie moze dojść do siebie,było super dlatego jeszcze raz dzieki bo jak szlachta żądzi to grosza nie żal,flaszeczki zebrane wieczorem oproznione i jest git ja po wczorajszym dzniu robie sobie dłuuuuuga pszerwe od alkocholu bo jeszcze troche i czeka mnie AA (aktywni alkocholicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...