Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomego co robi świetne sitodruki. Koszulki nie stanowią problemu, bo robi to od lat, nie wiem jak z banerem, ale to pewnie też jest do przeskoczenia. Przy najbliższej okazji zapytam o koszty takiej produkcji.

 

Pozdr.!

 

PS. Widzisz Kriso co się narobiło? :-D Zapodałeś temat i pewnie nikt nie myślał nawet co tu się będzie działo po niecałych dwóch latach! :lapagora:

A było to tak:

 

 

witam

czy zagladają tutaj bike'owcy z okolic Szczecina. Kurcze sezon powoli skończony. Może by tak zrobić jakie zakończenie... np. w Szczecinie... przy pifku... zawsze można pogadać, poznać nowych znajomych.. a na nowy sezon... bedzie z kim zrobić otwarcie... :evil::):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Widzisz Kriso co się narobiło?  Zapodałeś temat i pewnie nikt nie myślał nawet co tu się będzie działo po niecałych dwóch latach!  

 

Już pisałam że koszulki ponad rok temu z logiem forum powstały i ja takową posiadam,gdyż otrzymałam ja na urodziny.

Jeśli forum ma być takie jak było to proponuję te samo logo aby w całej Polsce każdy z 4UM MOTOCYKLISTÓW z daleka każdego rozpoznawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jte samo logo aby w całej Polsce każdy z 4UM MOTOCYKLISTÓW z daleka każdego rozpoznawał. jestem za i popieram w pełni pomysł pani kierowniczki,dac jej na garba jeszcze pare takich pochwal i nam odleci hura.hura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za i popieram w pełni pomysł pani kierowniczki,dac jej na garba jeszcze pare takich pochwal i nam odleci hura.hura

 

 

Nie no bez przesady jenerał.Pyskata jestem ale skromna;)

 

[ Dopisane: Piątek Lipiec 22, 2005 7:28 pm ]

Jutro zbiórka na wałach Chrobrego o godzinie 11:30 na przeciwko kapitanantu portu.Wjeżdzamy na Wały w kolumnie policji,następnie truszku atrakacji policynych i dalej kolumna policyjna na Jasne Błonia a tam zabawa do oporu.

Firma Jumar na samochodzie doge posiada wędzarnie i grzane winko-GRATIS w ramach rekalmy firmy.

Zaprasza się wszystkich chętnych motocyklistów!!!

 

Komunikuja:Gitta+Genrał

 

P.S. Z Kluczewem zobaczymy jak dopisze pogoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za i popieram w pełni pomysł pani kierowniczki' date='dac jej na garba jeszcze pare takich pochwal i nam odleci hura.hura[/quote']

 

 

Nie no bez przesady jenerał.Pyskata jestem ale skromna;)

 

[ Dopisane: Piątek Lipiec 22' date=' 2005 7:28 pm[/i'] ]

Jutro zbiórka na wałach Chrobrego o godzinie 11:30 na przeciwko kapitanantu portu.Wjeżdzamy na Wały w kolumnie policji,następnie truszku atrakacji policynych i dalej kolumna policyjna na Jasne Błonia a tam zabawa do oporu.

Firma Jumar na samochodzie doge posiada wędzarnie i grzane winko-GRATIS w ramach rekalmy firmy.

Zaprasza się wszystkich chętnych motocyklistów!!!

 

Grzane winko GRATIS! dla motocyklistów w godzinach południowych w centrum miasta !!! Hurrra!!! Szkoda, że gratis, mogliby brać 2 zł za kubek i dać kasę potem na Dom Dziecka. Sorki za sarkazm, ale taki mam niedobry charakterek, dzisiaj zwłaszcza. Do zobaczyska na Wałach. Cieszę się, że was zobaczę w końcu, kissy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[. Do zobaczyska na Wałach. Cieszę się, że was zobaczę w końcu, kissy[/

 

 

 

JA TEZ SIE CIESZE ABY NAS BYLO JAK NAJWIECEJ JEST TO DLA NAS SZANSA ABY W NORMALNY SPOSOB WYPROMOWAC NAS NORMALNYCH MOTOCYKLISTOW,A NIE TYLKO OPINIA ZE TO DEBILE I..SNOBY; NA MOTORACH,POZDRAWIAM PA

PS. LUDZIE WEZCIE JAKIES SLODYCZE DLA NAJMLODSZYCH POTENCJALNYCH MOTOCYKLISTOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja musze w robocie garować... cholera zawsze jak coś ciekawego się dzieje to dupa... UPS ... pupa miało być :twisted:

 

[ Dopisane: Sobota. 23.07.2005, 08:40 ]

PS. Widzisz Kriso co się narobiło? Zapodałeś temat i pewnie nikt nie myślał nawet co tu się będzie działo po niecałych dwóch latach!

 

No kto by się spodziewał. Ja sobie przed chwilką włączyłem pierwsze posty i wpadłem w nastalgię... heh fajnie tak poczytać sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a na dodatek byłem w bardzo miłym gronie kolegów i koleżanek z forum

Cieszę się, że moglam Cie w końcu poznać

 

Imprezę zaliczam do udanych. Bylo bardzo sympatycznie i mozna bylo spotkać wiele super "twarzy".

Następne tak liczne spotkanie to teraz w Gryficach na zlocie, wyjazd w piatek.

Pozdrowienia dla wsiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a na dodatek byłem w bardzo miłym gronie kolegów i koleżanek z forum

Cieszę się, że moglam Cie w końcu poznać

 

Imprezę zaliczam do udanych. Bylo bardzo sympatycznie i mozna bylo spotkać wiele super "twarzy".

Następne tak liczne spotkanie to teraz w Gryficach na zlocie, wyjazd w piatek.

 

 

 

ja takze potwierdzam ta opinie dziekujemy firmie JUMAR za poczestunek narka pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a na dodatek byłem w bardzo miłym gronie kolegów i koleżanek z forum

Cieszę się' date=' że moglam Cie w końcu poznać

 

Imprezę zaliczam do udanych. Bylo bardzo sympatycznie i mozna bylo spotkać wiele super "twarzy".

Następne tak liczne spotkanie to teraz w Gryficach na zlocie, wyjazd w piatek.

Pozdrowienia dla wsiech[/quote']

 

Co by było bez surprizy - Carioka w Gryficach obchodzi imieniny. Hurra!!! Będzie imprezka i prezenty dla solenizantki, hurra hurra hurra :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...