Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie pogoda bomba i tak czekam na wymiane napinacza lańcuszka a zrobie to dopiero jak bedzie ciepło. Takiej zimy dawno nie było. A z drugiej strony to nie wiem jak jest u Was, bo ja jestem od 2 miesięcy w Kolobrzegu i w lutym naprawdę dużo tu napadało. Super zima !!!

 

Ale mogłaby już powoli sie kończyć --- czas na wiosne

 

pozdrawiam

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam posty na innych forach i mnie bierze.... JEŹDZIĆ!! :twisted:

 

Obie mój pies się nie pomylił... ;) bo już nie mogę się doczekać.

 

Pozdr.

 

witam! zima nie daje za wygraną a ja mam jej juz dość...

ostatnio znalazłem na hamerykańskif forum fajny podpis:

"Never knock on Death's door: ring the bell and run away! Death really hates that!"

;)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

hiszpan wykrakales znowu syplo bialym wielkim G :twisted: heh pod koniec tygonia powinni mi przetulejiowac cylinder u Tuleckiego i wreszcie wyprobuje nowa padake :) najgorsze ze miejsciowa P(M)Olicja dostala 2 nowe fury cza bedzie sie pilnowac :)8O:roll:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja już odbyłem poważną rozmowę z moim psem - jeśli ciągnie ze mnie łacha i zrzuca sierść tylko żeby mi narobić nadziei, to ja się z nią policzę! Wink i ogolę na łyso!

 

Moja Suzi prawie gotowa - jeszcze tylko trzeba przyjrzeć sie zawieszeniu, ale to wymaga nieco suchego asfaltu... No cóż - czekam. Pozostają mi tylko filmy o śmiganiu na pięknym, czarnym i suchym asfalcie.... Kurcze, może się przeniesiemy na Florydę?? Wink

 

Może urządzimy małe spotkanie w jakimś pubie? Ja co prawda nie mam tu wiele do gadania, bo nowy jestem i jeszcze nieźle żółtodziobem pachnę Embarassed ale taka mała propozycja - rozgrzać marzenia przy perlistym napoju... Question

 

pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak z tego co słyszę dzisiaj w radio to zima łagodnie nas traktuje. U Czechów podobno miejscami zaspy po 3,5m (ludzie nie sa w stanie odnaleźć swoich aut). U nas w okolicach Zakopanego, Kilec czy warszawy tez jest wesoło i nawet pługi wirnikowe nie radzą sobie ze śniegiem.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja już odbyłem poważną rozmowę z moim psem - jeśli ciągnie ze mnie łacha i zrzuca sierść tylko żeby mi narobić nadziei' date=' to ja się z nią policzę! Wink i ogolę na łyso!

 

Moja Suzi prawie gotowa - jeszcze tylko trzeba przyjrzeć sie zawieszeniu, ale to wymaga nieco suchego asfaltu... No cóż - czekam. Pozostają mi tylko filmy o śmiganiu na pięknym, czarnym i suchym asfalcie.... Kurcze, może się przeniesiemy na Florydę?? Wink

 

Może urządzimy małe spotkanie w jakimś pubie? Ja co prawda nie mam tu wiele do gadania, bo nowy jestem i jeszcze nieźle żółtodziobem pachnę Embarassed ale taka mała propozycja - rozgrzać marzenia przy perlistym napoju... Question

 

pozdr.![/quote']Czemu nie chetnie jakies piwko wypije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli to białe G zaczyna spływać. Gdyby temp nie spadała w nocy to wszystko zeszłoby do niedzieli.

Ale nie jest źle: http://pogoda.onet.pl/0,919,miasto.html

 

Ja czekam na trochę suchego i czarnego, bo zawieszenie czeka na werdykt :D

 

Pozdrowienia (i cierpliwości) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli to białe G zaczyna spływać. Gdyby temp nie spadała w nocy to wszystko zeszłoby do niedzieli.

Ale nie jest źle: http://pogoda.onet.pl/0,919,miasto.html

 

Ja czekam na trochę suchego i czarnego, bo zawieszenie czeka na werdykt :D

 

Pozdrowienia (i cierpliwości) :D

 

tego suchego asfaltu to chyba nieprędko sie doczekamy... za oknem znowu chlapa :?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pomyśl sobie co by Cię czekało gdybyś mieszkał na południu...

Nie zazdroszczę chłopakom. U nas zaczyna powoli znikać, u nich uporczywie leży i jeszcze długo poleży. Trzeba mieć nadzieję we wszechmocnym wpływie Bałtyku :D

A przed chwilą wróciłem z "okolicy". Sąsiad wyciągnął skuter i twardo śmiga do sklepu - szczegół, że o tej godzinie na tyle przymarza, że mi abs sie włącza, choć wcale się o to nie prosiłem :?

Co z tym piwem? Sączenie w domu, oglądając klipy o paleniu gumy i innych ciekawostkach na Florydzie, zaczyna mnie wkurzać :roll:

Poza tym - moja Suzi stoi w serwisie kolejny tydzień i cholernie się za nią stęskniłem!! :D

..idę utopić smutek... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech myslalem ze zloze juz KLamoteRa a ci z Tuleckiego juz 2 tydzien zamawiaja mi uszczelke pod glowice :twisted::twisted: chyba im podziekuje za taka obsluge i bede kupowal czescii w Larssonie lub w bielsku - bialej gdzie maja wiekszosc czesci dostepnych od reki

 

p.s slyszalem o jakims serwisie Kawasaki w Szczecinie byl tam ktos :?: jakie ceny i czy mozna u nich kupowac/zamawiac czesci za normalna cene bo slyszalem ze sewisy autoryzowane zdrowo kroja

ps.2 kto wie gdzie mozna kupowac czesci do Kawy i nie czekac miesiaca na uszczelke :roll:

p.s 3 termostat do KLR 600/650 moze ktos ma na zbyciu :(

 

koles mnie dzisiaj zalamal ponoc swieta maja byc BIALE :?:?:?:?:cry::cry::twisted::(:x:(

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitomen sprawdź w WMJ , z tego co wiem to sprowadzają części w 4 dni. To jest na Ku Słońcu 58 mniejwięcej na wysokości Selfy po drugiej stronie ulicy. Lub na ich stronie internetowej www.wmj.pl , pozdrawiam serdecznie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...