Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co prawda nie należę do grupy HALO szczecin, ale lubię miasto szczecin :D

 

Otóż co prawda pokrywa to się z filmem z rajdu Pękniętej Gumy ale!

 

FIRMA LIMA MOTOCYKLE ZAPRASZA WSZYSTKICH MOTOFANATYKÓW I NIE TYLKO

NA MOTO-PIKNIK W SOBOTĘ 31 MAJA W SIEDZIBIE SKLEPU W STARGARDZIE NA ULICY SZCZECIŃSKIEJ 6 - OD GODZ. 10.00

W TRAKCIE BEZALKOHOLOWEJ IMPREZY ODBĘDĄ SIĘ PREZENTACJE FIRM

CASTROL, MOTUL ORAZ POKAZ BIELIZNY TERMOAKTYWNEJ DLA ZMOTORYZOWANYCH.

ZAPEWNIAMY CIEPŁE PRZEKĄSKI PROSTO Z GRILA ORAZ NAPOJE CHłODZĄCE

 

Mało tego żeby dodać to w tym dniu mam 18 urodziny i wszystkiego nie obskocze :cool: jedynie to co w mojej firmie a raczej tam gdzie pracuje to ten mini zlocik! Zapraszam serdecznie. napewno znajdą się jakieś upusty dla forumowiczów!

PS. (wjazd od Towarowej, przy stacji BP)

Edytowane przez jurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałam takie zaproszenie dla wszystkich

"W dniu 14 czerwca 2008 roku organizowany jest festyn w Policach.

Organizatorem festynu jest Stowarzyszenie Wspierajace Integrację Osób Zdrowych i Niepełnosprawnych "WARTO BYĆ".

Miejscem festynu ma być teren przy Szkole Podstawowej Nr 8 w Policach.

Imprezie przyświeca naprawdę szczytny cel, a wizyta grupy wspaniałych motontów i motonitek byłaby niezapomnianym przeżyciem dla wielu dzieci, w szczególności tych niepełnosprawnych.

Oczywiście swoje zaproszenie poprę typowym wspomnieniem, że dla wszystkich motonitów gwarantowane będa: kawka, herbatka lub inne napoje chłodzące (bezalkoholowe oczywiście).

Jesli będzie takie życzenie to możemy równiez zorganizować kiełbaske z grila.

Wszelkie informacje dotyczace festynu będa umieszczone na stronce: http://www.republika/stowarzyszenie_warto_byc , która ma ruszyc od 3 czerwca 2008 roku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny posmigac troszke w najblizszych dniach??

 

nie chce robic z siebie rossiego ale chopperom podziekuje i pomaranczowym kamizelkom.

Bez urazy. Lubie szybka jazde BO

Wybrańcy bogów umierają młodo, lecz później żyją wiecznie w ich towarzystwie

 

517245788

 

i za to cie lubie

 

to sie zwie dobór naturalny

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Siema

 

Od nie dawna mieszkam w Szczecinie i mozecie mi forumowiecze powiedziec czy macie gdzies miejsce spotkan motocyklowych, bary motocyklowe itd.. Temat ma ponad 400 str. wiec nie dam rady sie przez niego przebic.

POzdro.

 

wejdz na stronę www.haloszczecin.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej!

 

Szukam namiaru na lekarza-okulistę, który bez problemu wystawi mi zaświadczenie o bezterminowym prawie jazdy. Moje kończy się za kilka tygodni i muszę je wymienic, a do tego potrzebne jest zaświadczenie od lekarza.

 

Może ktoś mi pomóc? Jakiś namiar, telefon, nazwisko?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Witam chłopakw z miasta Krzycha J........ !!!!

Powiem szczerze, ze brakuje mi takiego klubu motocyklistów!!! A tu masz niespodzianka, a w którym miejscu jest ten klub "garaż", bo ja jeźdze tam na serwis i nic mi nie wiadomo! A chętnie dołącze się do Was na piwko :flesje: teraz mi to pozostaje, bo zakończenie na moto :crossy: póki co odpada, bo jestem kontuzjowana od 3 tygodni! Mój czarnuch mnie tak załatwił i to chybo moje zakończenie sezonu :evil: !

Choć w Gdańsku motocykliści robią mikołaji na motocyklach i nawet świetnie im to wychodzi!!!

Pozdrawiam i dajcie znać o wyjściu na piwko nastepnym razem!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...