Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj było super pośmigać w kilka moto po mieście, nawet udało nam się pośmigać po torze na Wojska Polskiego.Fajnie jest się z kimś pościgać, poraz pierwszy otarłem podnóżkami o asfalt można sie na tym torze dużo nauczyć.Jutro jak będzie pogoda tez bedzie trzeba polatać aby zime odpędzić.Pozdrawiam All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było super pośmigać w kilka moto po mieście.....

 

Ja co prawda w pojedynke, ale też dzisaj sobie pośmigałam NIE KOŃCZE SEZONU jezeli będzie sucho będę latała :biggrin: .

 

POZDROWIENIA

Edytowane przez NEVRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarda NEVRE :( To rozumiem :clap:

hikor

PS. To może polatamy po tym torze kartingowym jak będzie pogoda? Mam ochotę pojeździć jakoś tak ekstremalniej niż zwykle :D Przed lub po też można jakąś fajną trasę zaliczyć.

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za w piątek na 100% a ze środą może być problem ale postaram się o fundusze na paliwo.

Najlepsze jest to że mamy 17 Grudnia a my dalej jeździmy... :notworthy:

 

:notworthy: Jak tak dalej pójdzie sezon będzie trwał 12 miesięcy.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w przypadku naszych motocykli sezon trwa 12 mieciecy.

 

:cool: Co racja to racja... Ja się poddam tylko jak śnieg spadnie. :)

 

Ktoś wcześniej wspominał o DR. która była widoczna w okolicach Łukasińskiego i Mierzynu...

 

Facet który na niej jeździ... widuje go codziennie deszcze śnieg... każda pora roku... zmierza nią do pracy

 

więc to na 100% nie jest skradziona. Od 2 lat go widze jak przebija się w tamtą strone.

 

Wczoraj mnie na stacji z kuzynem Policja sprawdzała... w okolicach Mierzynu ( stacja Nestie ) czy

 

przypadkiem moto nie są kradzione itp. itd. Dziwili się że jeszcze jeździmy...

 

Hikor może w piątek pasuje Ci na tor kartingowy z nami się wybrać :crossy: Ja mam wigilie

 

klasową... czyt. pełno wolnego czasu więc na 100% się pojawie. Zapraszam wszystkich chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów kochających inaczej:)(chodzi o motocykle)

Długo mnie nie było w kraju, ale włąsnie wróciłem do kochanej Polski i jestem na etapie witania się z moją ukochaną Suzą:bigrazz: oraz poszukiwania dobrego dla niej opiekuna. Czy znacie może kogoś dobrego i godnego polecenia, który zabezpieczy sprzeta na zimę i zajmie się przygotowaniej do sezonu 2007?Przypuszczalnie macie więcej znajomości i większy kontakt z takimi osobami niż ja.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów kochających inaczej:)(chodzi o motocykle)

Długo mnie nie było w kraju, ale włąsnie wróciłem do kochanej Polski i jestem na etapie witania się z moją ukochaną Suzą:icon_evil: oraz poszukiwania dobrego dla niej opiekuna. Czy znacie może kogoś dobrego i godnego polecenia, który zabezpieczy sprzeta na zimę i zajmie się przygotowaniej do sezonu 2007?Przypuszczalnie macie więcej znajomości i większy kontakt z takimi osobami niż ja.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Marek

 

Polecam ci sprawdzonego mechanika Vałpiszona 0661-170-089. Jak coś więcej chcesz o jego serwisie wiedzieć to pisz na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytano.Kto wczoraj oddawał do prania kurteczki motocyklowe w pralni chemicznej w Caerfourze?

 

 

Pewnie facet co na zielonej ninji dzis jechal po ul.krzywego ryja w dzinsach i sportowej kurtce :bigrazz:

Edytowane przez Magda_Z_Tanowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...