Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może dziś jakiś większy spęd kuniów zrobimy na pasie ? Ekipa prawobrzeże pamieta zeszły tydzień :icon_mrgreen: szlifowanie butów, ogień z tłumików, koła, stoppie, dymiące gumy, same atrakcje :buttrock: może do tego jakieś kiełbaski dorzucimy tym razem ? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziś jakiś większy spęd kuniów zrobimy na pasie ? Ekipa prawobrzeże pamieta zeszły tydzień :buttrock: szlifowanie butów, ogień z tłumików, koła, stoppie, dymiące gumy, same atrakcje :wink: może do tego jakieś kiełbaski dorzucimy tym razem ? :D

 

jak sie nie rozpada to ja sie pisze jak najbardziej, napiszcie tyklko o ktorej :D albo zajdzcie po mnie :icon_mrgreen:

 

fakt w zeszlym tygodniu bylo zacnie :buttrock:

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jeszcze decyzji

a może Neste koło Reala ?

Jeśli chodzi o posiłek to ja kupuje jakieś kiełbaski :buttrock: Scyzoryk albo nóż niech ktoś zorganizuje, ja nie mam :icon_mrgreen: Na rozpałkę będzie beznyna :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Hello!!!

 

Kaktusowcy, jak tam, gardełka pożdzierane, mam nadzieję, że tym razem was nie wyprosili :icon_mrgreen:

Jou Valizka

 

Pewnie że zaśpiewaliśmy-i nawet trochę popiliśmy. Stwierdzam co następuje:

1) Chlanie w czwartki jest beeee

2) Znacznie łatwiej się zasypia wieczorem w czw. niż wstaje w pt rano

3) W pracy męczy kac i nie wyspanie

4) a gardło będę leczyła przez następne pół roku...hmm... może i dobrze,mam nadzieję zdążyć na ponowne spotkanko w Kaktusie po wakacjach

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco,życzę miłej zabawy w weekend i do zobaczyska w przyszłym tygodniu.

 

Z poważaniem

Adriana Antczak

 

P.S. no!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco,życzę miłej zabawy w weekend i do zobaczyska w przyszłym tygodniu.

 

 

*** toooo.... to znaczy, ze sie zobaczymy dopiero w poniedzialek??? :icon_mrgreen:

ale misiu, no weź, no...

 

diz!

 

p.s. weekend = :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jeszcze decyzji

a może Neste koło Reala ?

Jeśli chodzi o posiłek to ja kupuje jakieś kiełbaski :buttrock: Scyzoryk albo nóż niech ktoś zorganizuje, ja nie mam :icon_mrgreen: Na rozpałkę będzie beznyna :buttrock:

 

Ja tez nozyka niestety nie mam wiec zrzucam ten obowiazek na kogos innego:)

Jesli chodzi o Neste o 20.00 - mnie to jak najbardziej pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w niedziele wybiera sie nad morze? Będe u babci w Babigoszczy i chętnie sie podepne pod wracających (w umiarkowanym tempie).Musze być w Szczecinie o 18:30 tak więc z Babigoszczy wyjazd ok 18:45.

 

Do zobaczenia na trasie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ale wam dobrze. Ja jeszcze w pracy. Nici z polatanki. W dodatku w wekend inwentaryzacja :icon_mrgreen: mam nadzieję, że bawicie sie dobrze.

Edytowane przez mikoch

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elloł ziomy i ziomalki

 

Małe info:

 

Jak ktoś będzie chcial posiedzieć w dobrym towarzystwie, napić się bronxa i potuptać przy dobrej muzyce to zapraszam na 22 godzine do klubu Rumba. Chyba nie muszę reklamować niektórzy tam juz byli lokalik extra.

 

Szac-un

 

Los Kopernikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chociwlu bylo super.

Byly zakrety, kolka itp itd a takze zawody w wyrywaniu drzew i ognisko, zupa z kota sie nie udala ;D

Trzeba to powtarzac bo jest calkiem OK:)

A teraz czas lulac.

Pozdrawiamy

Ana i Buddha

fakt kolejny raz bylo b.fajnie :icon_mrgreen:

dobrze ze coraz wiecej osob tam przyjezdza :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z was chciał wybrać się z nami (Dizel,Szachior i Gitta znaczy ja) na traske w strone Polic do fabryki benzyny syntetycznej to zapraszam. Spotykamy sie o 11 na ul.Łukasińskiego.W razie "W" dzwonic do mnie na komoorofon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...